رارگاه فرهنگی همیاران جبهه مقاومت با هدف حمایت فرهنگی و ادبی از مدافعان حرم آل الله در آذربایجان شرقی ایجاد و راه اندازی شد.

به گزارش تبریزمن، مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان ‌شرقی روز یکشنبه در جلسه آغاز به کار این قرارگاه با مهم برشمردن فعالیت های فرهنگی، ادبی و مذهبی در پشتیبانی جبهه مقاومت، افزود: انجمن‌های اسلامی حافظ ارزش‌های معنوی انقلاب اسلامی و خاکریز اول مقابله با اهداف پلید دشمنان هستند و در زمینه دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب و حرمین نیز پیشقراول می باشند.

حجت الاسلام شهاب‌الدین حسینی ادامه داد: مساجد نقش اول حمایت از مدافعان حرم را به عهده دارند و آذربایجان‌ شرقی جزو استان های پیشرو در حمایت از جبهه مقاومت و این افتخار یک افتخار بزرگی است.

وی گفت: وجود شبکه بزرگ انجمن‌های اسلامی مساجد، ادارات، کارخانجات، مراکز درمانی، بانک‌ها و اصناف به عنوان یک ظرفیت بزرگ برای اداره کل تبلیغات اسلامی استان و نهادهای فرهنگی و اجتماعی این خطه از میهن اسلامی محسوب می شود.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به اهمیت عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری، یادآور شد: عمل به توصیه و منویات مقام معظم رهبری برای همه اتحادیه انجمن‌های اسلامی و نهادهای وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی یک امر ضروری است که در این خصوص باید تمام جدیت و تلاش خود را به کار گیرند تا رهنمودهای مقتدای انقلاب اسلامی به نحو مطلوب در زندگی خود و جامعه جاری و ساری گردد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :