به گزارش تبریزمن، پس از آنکه قلعه نویی تمایل خود را برای جذب مهاجم برزیلی اعلام کرد، مسئولان این تیم ارتباط اولیه با آقای گل سابق را آغاز کردند و توانستند به توافقات اولیه دست پیدا کنند.

اما اتفاق جالب و البته عجیب پس از این توافق به وقوع پیوست، جایی که گویا از سوی افرادی با این بازیکن تماس حاصل شده و به وی عنوان شده که امیر قلعه نویی سرمربی جدید این تیم و تیم تراکتورسازی هوادارانی دارد که برای این تیم و موفقیتش دست به جیب می شوند و به همین او نیز می تواند پیشنهاد خود را بالاتر ببرد تا بتواند مبلغ قرارداد خود را به بالاترین حد ممکن برساند.

لوسیانو ادینهو که در لیگ چهاردهم در لباس تراکتور به عنوان آقای گلی رسیده بود در این فصل و در ۱۴ دیداری که لباس السیلیه قطر را به تن کرد تنها یک گل برای این تیم به ثمر رساند.

همچنین در زو های اخیر، برخی سایت ها با درج حضور ادینهو در تبریز قصد در ایجاد تشنج و حواشی پیرامون مذاکرات هستند. حتی کار به جایی رسیده است که شب گذشته در فضای مجازی نوشته شد” ادینهو با پرواز دبی به تهران و تهران به تبریز برای عقد قرارداد می آید ” همچنین در این میان ساعت ۱۷ را نیز زمان حضور وی در فرودگاه تبریز عنوان کرده بودند.

ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی، در گفتگو با تبریزمن، در خصوص حضور ادینهو و مذاکرات با این بازیکن اظهار داشت: متأسفانه برخی افزاد قصد دارند از نام این بازیکن سوء استفاده کنند و به همین دلیل اخبار ضد و نقیضی در خصوص حضور وی در تراکتور و تبریز منتشر می کنند.

وی ادامه داد: مذاکرات با این بازیکن انجام می شود ولی تا وقتی نهایی نشود ادینهو به تبریز نخواهد آمد. خواهش می کنم اجازه دهید مسئولین باشگاه با روندی که در پیش گرفته اند مذاکرات را انجام دهند و از هواداران می خواهم اخبار شایعه در خصوص زمان حضور این بازیکن در تبریز باور نکنند.

سرپرست تراکتورسازی در خصوص روند مذاکرات توضیح داد: ابتدا باید در خصوص تهیه و پرداخت مبلغ قرارداد این بازیکن بررسی ها و تأمین منابع کافی صورت گیرد تا بعد ادینهو به تبریز آمده و قرارداد را نهایی کند و تا وقتی که بعضی مسائل حل نشود ادینهو به تبریز نخواهد آمد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :