سرمربی تیم‌ملی کشورمان در مصاحبه با یکی از روزنامه‌های قطر اظهار داشت که بازی فردا میان ایران و قطر بسیار تماشایی خواهد بود.

به گزارش تبریزمن، تیم‌ملی امید کشورمان که اکنون در رقابت‌های مقدماتی راه‌یابی به المپیک ریو ۲۰۱۶ در قطر به سر می‌برد، نخستین دیدار خود را برابر سوریه به پیروزی رسید.
دومین دیدار تیم ملی امید برابر میزبان این رقابت‌ها قطر است در نتیجه روزنامه الرایه قطر با سرمربی تیم‌ملی کشورمان گفت‌وگو مختصری درباره بازی فردا داشته است که به شرح زیر است.
خاکپور درباره بازی اول گفت: بازی اول خود را برابر سوریه به پیروزی رسیدیم و این برای ما بسیار مهم بود زیرا در هر رقابتی اولین دیدار بسیار مهم است مخصوصا اینکه در این تورنمنت همه بازیکنان جوان هستند و با پیروزی در اولین بسیار روحیه می‌گیرند.
وی افزود: قطر با پیروزی برابر چین قدرت خود را ثابت کرد و نشان داد که بازیکنان خوبی را دارد که خیلی خوب می‌دانند که چگونه برابر حریف بازی کنند اما من به خوبی تیم قطر را آنالیز کردم و می‌دانم که چگونه فردا برابرش بازی کنم.
سرمربی تیم ملی در ادامه درباره اینکه از بازی فردا چه انتظاری دارد گفت: پیش‌بینی من این است که بازی بسیار جذاب و تماشایی خواهیم دید. تماشاگران زیادی برای این دیدار خواهد آمد زیرا هر دو تیم فوتبال واقعی را ارائه می‌دهند.
خاکپور در پایان درباره اینکه کدام تیم شانس راه‌یابی به مرحله بعد را دارند گفت: با وجود این سوریه و چین اولین بازی خود شکست خوردند چیزی از شایستگی و قدرت آنها کم نمی‌شود زیرا همه تیم‌ها در گروه ما قوی هستند و به نظرم هر چهار تیم شانس صعود را برای مرحله بعد به طور یکسان دارند.

تیم ملی امید کشورمان فردا ساعت ۲۰ در ورزشگاه جاسم بن حمد به مصاف تیم ملی قطر می‌رود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :