شهردارتبریز از افتتاح قطعه هفتم پروژه تحکیم و مقاوم سازی اتوبان پاسداران خبر داد.

به گزارش تبریزمن، دکترصادق نجفی با اشاره به اهمیت این مسیر در تبادل ترافیکی شمال تبریز، گفت: پروژه تحکیم و مقاوم سازی قطعه هفتم اتوبان پاسداران فردا ( ۲۹ اسفند ) افتتاح می شود.

وی با اشاره به مشخصات فنی این پروژه اظهار کرد: عملیات اجرایی قطعه ۷ اتوبان پاسداران به طول  ۷۰۰ و عرض۱۶ متر حدفاصل تله کابین عون بن علی تا آخر ایده لو توسط سازمان عمران و با نظارت عالیه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در کمتر از یک ماه صورت گرفت.

شهردار تبریز افزود: عملیات اجرائی پروژه تحکیم و مقاوم سازی قطعه ۷ اتوبان پاسداران برای اولین بار به صورت امانی و در سریع ترین زمان ممکن با توجه به برودت هوا با ارائه تمهیدات لازم در این خصوص توسط عوامل اجرایی سازمان عمران و معاونت فنی و عمرانی اجرا شد.

دکتر صادق نجفی ادامه داد: عملیات اجرائی این پروژه شامل تراش آسفالت، خاکبرداری تثبیت و تحکیم بستر، اجرای زهکش جهت جمع آوری  و هدایت آبهای زیرسطحی، خاکریزی با استفاده از مصالح مناسب، اجرای کانال روباز جهت جمع آوری و هدایت آبهای سطحی، اجرای لایه های روسازی شامل لایه های زیر اساس و اساس و نهایتاً آسفالت ریزی است  که بصورت شبانه روزی اجرا در کمتر از یک ماه به اتمام رسید.

شهردار تبریز با اشاره به نقش مهم این مسیر مواصلاتی در ترددهای عمومی شهر، اظهار امیدواری کرد بهره‌برداری از این پروژه در تسهیل سفرهای نوروزی از این مسیر، موثر واقع شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :