به گزارش تبریزمن، تیم هندبال شهرداری تبریز از سری مسابقات هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر هندبال کشور، در سبزوار به مصاف ثامن الحجج این شهر رفته و نتیجه را با حساب ۳۵ بر ۲۵ مقابل این تیم واگذار کردند. لاهیجانی سرپرست تیم شهرداری در خصوص این دیدار به خبرنگار تبریزمن گفت: امروز در مقابل تیم بسیار قدرتمندی قرار گرفتیم که ۳ هفته قبل از پایان مسابقات موفق به کسب عنوان قهرمانی شده و در برابر ما بدون استرس و اضطراب وارد زمین شد. اکثر بازیکنان این تیم ملی پوش بوده و از تجربه ی زیادی برخوردار می باشند، اما تیم ما نیز دست و پا بسته عمل نکرده و بازی خوبی را به نمایش گذاشت.

لاهیجانی ادامه داد: هفته بعد و در روز ۱۲ خرداد آخرین بازی این فصل خود را در اراک برابر تیم این شهر به انجام خواهیم رساند و احتمالا با جایگیری در یکی از رتبه های چهارم و پنجم فصل را به اتمام خواهیم رساند.

سرپرست تیم هندبال شهرداری تبریز با اعلام اینکه رتبه پنجم آن ها در رقابت های لیگ قطعی شده است، افزود: هدفگذاری ما برای امسال قرار گرفتن در رتبه چهارم جدول رده بندی بود و با توجه به اینکه دو تیم ثامن الحجج سبزوار و مشهد که از تیم های پرقدرت در این رشته محسوب می شوند با تاخیر وارد رقابت های لیگ شدند و یکی از آن ها در رتبه اول و یکی دیگر در رتبه سوم قرار گرفت، می توان اذعان کرد که به اهداف خود رسیده ایم.

لاهیجانی ادامه داد: در این فصل همچنین جواد رضایی، یکی از برترین بازیکنان ما دچار مصدومیت شده و کار را برای تیم در ادامه فصل دشوار کرد. با این حال از نتایج تیم رضایت داشته و مطمئنا در فصل آتی لیگ برتر با حمایت های بیشتر شورای شهر و شهرداری تبریز موفق به کسب نتایج هر چه بهتر و جلب رضایت بیشتر خواهیم شد.

تیم شهرداری تبریز با کسب ۱۸ امتیاز از ۱۸ بازی در رده پنجم جدول رده بندی قرار دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :