سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با انتقاد از کنفدراسیون آسیا به دلیل برگزاری دیدارهای نمایندگان ایران با عربستان در کشور ثالث، گفت: فوتبال زبان مشترک بین همه مردم جهان است و از طریق آن ‌می توان ملت‌ها را به یکدیگر نزدیک و اختلافات را از بین برد.

به گزارش تبریزمن،  امیر قلعه نویی عصر امروز (دوشنبه) در نشست خبری پیش از دیدار با الهلال عربستان در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: در رقابت‌های جام ملت‌ها و جام جهانی شاهد هستیم که خیلی از کشورها از طریق فوتبال با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند و باهم دوست می‌شوند و امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا به سمت و سویی برود که در این زمینه به کشورها کمک کند، چراکه جذابیت مسابقات فوتبال به همین نکات است.

وی با اشاره به میزبانی ایران در بازی‌های تیم‌های ملی افغانستان، عراق و سوریه، کشورمان را یکی از امن‌ترین کشورهای منطقه دانست و خاطرنشان کرد: تمام تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا به ایران سفر می‌کنند، کتبا و شفاها از میزبانی ایران تشکر می‌کنند که همه این موارد نشان می‌دهد ایران جزو کشورهای امن منطقه و جهان است.

قلعه نویی در ادامه در رابطه با بازی تیمش با الهلال عربستان، اذعان داشت: قبل از هر چیز امیدوارم حساسیت‌های پیش آمده روی کیفیت بازی فردا تاثیری نگذارد. الهلال تیم بسیار بزرگی است و مسلما بازی سختی در انتظار تراکتورسازی خواهد بود.

سرمربی تراکتورسازی، تصریح کرد: برای اینکه مقابل الهلال نتیجه بگیریم باید با پرس تیمی ارتباط بین خطوط هافبک و حمله این تیم را قطع کنیم. این تیم بازیکنان تکنیکی و سرعتی زیادی در اختیار دارد و قطع کردن خطوط ارتباطی آنها در موفقیت تراکتورسازی تأثیرگذار خواهد بود.

قلعه نویی گفت: در چند روز اخیر به دلیل بازی‌های فشرده‌ای که داشتیم، نتوانستیم تمرینات منظمی برگزار و روی مسائل تاکتیکی کار کنیم و تنها به دنبال ریکاوری بودیم. با تمامی این تفاسیر، امیدوارم فردا شاهد یک بازی زیبا باشیم.

تراکتورسازی تبریز که عملکرد خوبی تاکنون در لیگ قهرمانان آسیا داشته است با ۹ صدرنشین گروه سوم است و الهلال با ۸ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :