سرمربی تراکتور به نسبت بازی قبلی با استقلال تغییراتی در ترکیب اصلی تیمش ایجاد خواهد کرد.

به گزارش تبریزمن، امیر قلعه‌نویی دو هفته قبل در حالی تیمش را به مصاف استقلال در لیگ برتر فرستاد که تنها چند روز از حضورش روی نیمکت این تیم می‌گذشت، به همین خاطر او سعی کرد با کمترین تغییرات بهترین نتیجه ممکن را مقابل صدرنشین آن روزهای لیگ برتر کسب کند.

حالا با گذشت چند هفته از آن روز و شناخت بیشتر از شرایط حاکم بر تراکتورسازی این مربی برای مصاف حساس نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد، گرچه در این راه با تردیدهایی نیز در چند پست روبه‌رو است.

درون دروازه محمدرضا اخباری همچون هفته‌های گذشته مرد شماره یک خواهد بود، اما در خط دفاع تراکتورسازی با تغییرات زیادی روبه‌رو خواهد شد؛ کارلوس کاردوسو و شجاع خلیل‌زاده بار دیگر زوج اصلی مرکز خط دفاع خواهند بود که بازگشت شجاع می‌تواند نگرانی‌ها از بابت ساختار دفاعی را به حداقل برساند. در دفاع چپ سعید آقایی همچنان گزینه اول است اما در سمت راست قلعه‌نویی با تردیدهایی برای انتخاب نفر اصلی روبه‌روست.

محمد ایران‌پوریان کاپیتان اول تراکتورسازی محسوب می‌شود اما علی حمودی هم با درخششی که دربازی قبل مقابل استقلال اهواز داشت و زننده گل اول تیمش بود، نشان داد از آمادگی لازم برای حضور در ترکیب اصلی برخوردار است. حالا مشخص نیست امیر از کدامیک از این دو نفر در مقابل استقلال سود خواهد برد.

سینا عشوری و آگوستو سزار دو هافبک دفاعی اصلی تراکتور خواهند بود که بازگشت هافبک برزیلی به پست اصلی‌اش در مصاف فردا می‌تواند جالب توجه باشد چون سزار در بازی ۲ هفته قبل با تصمیم عجیب قلعه‌نویی در پست مهاجم بازی کرد و موقعیت‌های زیادی هم از دست داد.

قلعه‌نویی در خط هافبک رو به جلو دستش باز است چون بازیکنانی در اختیار دارد که هم از سرعت، هم از تکنیک بالایی سود می‌برند که انتخاب ۳ نفر از بین آنها واقعا دشوار است. نفراتی مثل سروش رفیعی، بختیار رحمانی، سامان نریمان جهان و شاهین ثاقبی همگی آماده حضور در ترکیب اصلی هستند که باید دید از بین آنها کدامیک نیمکت‌نشین خواهد شد. در خط حمله هم مهرداد بایرامی همچنان گزینه اول است مگر اینکه قلعه‌نویی بخواهد او را نیمکت‌نشین کند و از ثاقبی یک خط جلوتر سود ببرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :