این روز ها در شبکه های اجتماعی و اطراف باشگاه تراکتورسازی اخبار ضد و نقیضی در خصوص بازگشت قلعه نوعی به راس کادرفنی این تیم به گوش می رسد.

به گزارش تبریزمن، در روز های اخیر و با توجه به عدم نتیجه گیری مطلوب تونی الیویرا در رقابت های لیگ برتر، حواشی و اخبار ضد و نقیض پیرامون مذاکره مدیران باشگاه تراکتورسازی با امیرقلعه نوعی و انتخاب دوباره او به عنوان سرمربی تیم سرخپوش آذربایجان به گوش رسید.

این موضوع واکنش های متفاوتی را در پی داشته و برخی آن را تماما شایعه دانسته و برخی دیگر از صحت آن گفته اند، اما در این میان همه متفق القول هستند که قلعه نوعی در بین هواداران تراکتورسازی از جایگاه خوبی برخوردار نبوده و پس از جدایی وی از باشگاه، صحبت ها و واکنش های خوبی میان دو طرف صورت نگرفته است.

به خصوص اینکه سرمربی آبی ها با اتلاف وقت، فرصت یارگیری و آماده سازی مناسب را از تراکتوری ها گرفت و به استقلال پیوست. همچنین در دو سال گذشته در بازی های رو در رو با تراکتورسازی بار ها و بار ها با چهره ی ناخوشایندی که از او در بین هواداران تراکتورسازی به جا مانده بود رو به رو شد.

قلعه نوعی

پرافتخارترین سرمربی فوتبال کشور با مصاحبه ها و افشاگری هایی که توسط بزرگان فوتبال بر علیه او و اطرافیانش انجام شد، وجهه واقعی خود را برای تمام فوتبالدوستان مشخص کرده و بار فنی بالای (!) خود را برای همگان افشا کرده است.

با این حال در صورتی که اخبار مذاکره قلعه نوعی با عباسی ( البته طبق شنیده ها با مجید عباسی!) صحت داشته و مدیرعامل تراکتورسازی دست به چنین عمل ناشیانه ای زده باشد چه؟ تا به این جا تجربه نشان داده در باشگاهی که عباسی مدیرعاملی آن را عهده دار است هر اتفاقی ممکن است به وقوع پیوندد، کافی است به اتفاقات جاری در فصل اخیر تراکتورسازی نگاهی بیاندازیم.

در هر صورت هم امیرقلعه نوعی و هم مدیران تراکتور خوب شیرفهم می باشند که این توافق می تواند برای آن ها تا حد بسیار زیادی تخریب کننده و نامناسب باشد. در دوسال گذشته که قلعه نوعی به عنوان سرمربی استقلال فعالیت می کرد، به خوبی واکنش هواداران تراکتورسازی نسبت به خود را دیده و از میزان محبوبیت بالای (!) خود در بین آن ها آگاه است.

اعضای هیئت مدیره باشگاه نیز بهتر است این بار در صورت ” عدم نتیجه گیری قابل قبول تراکتورسازی توسط کادرفنی فعلی در بازی های آینده “، نیاز به تغییر را در سطح وسیعتری نسبت به کادرفنی دیده و تغییرات اساسی تری در باشگاه بوجود آورند. احساس می شود بومی زدایی در سطح مدیریت تا بازیکنان باشگاه، جواب مورد نظر را نداده است و زمان آن رسیده تا بار دیگر انگیزه و تعصب به سرخپوشان فوتبال آذربایجان بازگردد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :