در کنار رقابت دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس، سرمربیان دو باشگاه نیز رقابت خاصی با یکدیگر خواهند داشت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: امیرقلعه نوعی طی یکی دو هفته اخیر نتایج خوبی با تراکتورسازی گرفته است و بازیکنان تیمش با انگیزه و روحیه بالایی راهی رقابت با پرسپولیس شده اند.

رقابتی که در درجه اول برای بازگشت قدرتمند سرخپوشان آذربایجان به کورس قهرمانی و صعود به رده های بالای جدول رده بندی انجام خواهد گرفت و مطمئنا هواداران بی شماری برای تماشای این دیدار حساس و جذاب راهی استادیوم آزادی خواهند شد.

با این حال برانکو ایوانکویچ و امیرقلعه نوعی هم به صورت موازی به دنبال تصفیه حساب شخصی شان از این مسابقه هستند. سرمربی تراکتورسازی که پیش از شروع رقابت های لیگ چهاردم، مقابل پرسپولیس شکست ناپذیر بود و به آن افتخار می کرد، فصل گذشته مقابل برانکو نتیجه را واگذار نمود.

از طرف دیگر نیز سرمربی فعلی تراکتور، پس از اخراج برانکو پس از جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان، سکان دار نیمکت تیم ملی ایران شد و برانکو چندان دل خوشی از او ندارد.

حال باید دید که رقابت این دو مربی با تجربه و افتخار در حساسترین دیدار نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر تا بدینجا چه نتیجه ای در بر خواهد داشت و کدام تیم سرخپوش شتاب خود در مسیر قهرمانی را حفظ خواهد کرد….


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :