سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: هر چند تیم ملی امید در برابر ژاپن نمایش خوبی در ۹۰ دقیقه بازی از خود به نمایش گذاشت اما، نحوه جابه جایی نفرات یکی از ایرادهای وارده در این تیم است.

به گزارش تبریزمن، امیر قلعه نویی گفت: با وجود این، فوتبال خوبی در برابر ژاپن به نمایش گذاشتیم و به غیر از یک صحنه در بازی ، تیم ژاپن در طول ۹۰ دقیقه حتی نزدیک دروازه ایران نشد.

وی بی عدالتی در دقیقه نود بازی را یکی از دلایل شکست تیم امید عنوان کرد و گفـت: بازی فوتبال همین است.

سرمربی تیم تراکتور سازی درپاسخ به حاشیه های فوتبال و راهکار ارتقای این رشته ورزشی گفت: فوتبال در همه جای دنیا با حاشیه همراه است و ایران هم از این امر مستثنی نیست.

وی گفت : اخلاق مداری ، نظم و انضباط و برنامه محوری می تواند به فوتبال کشور کمک کند.

قلعه نویی در مورد وضعیت لیگ و مشکلات آن گفت: تنها ایراد لیگ زود به زود تعطیل شدن آن است و سازمان لیگ نیز تلاش خود را برای این موضوع انجام می دهد.

قلعه نویی در باره اردوی تدارکاتی تیم تراکتورسازی در کیش گفت: تمرینات مستمر، جدی و خوبی در این اردو انجام می دهیم.

وی با قدردانی از مسئولان ورزشی کیش اظهار داشت :قرار بود سه بازی دوستانه در کیش داشته باشیم اما تنها یک بازی درون تیمی انجام دادیم تا شرایط تیم را بهتر بررسی کنیم .

سرمربی تیم تراکتورسازی گفت : با توجه به برنامه جدید سازمان لیگ ، بازی ها حدود چهار روز زودتر انجام خواهد شد از این رو نوع تمرین ها در اردو نیز تغییر کرد.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید در فصل دوم اظهار داشت : بازیکنان خوبی را جذب و از سهمیه شش نفری استفاده کردیم ، در شراییط کنونی تیم خوبی آماده شده است و مهدی شریفی ، فرزاد حاتمی ، ایوب کلانتری ، فرزین گروسیان و مهدی کیانی در فصل دوم به تیم اضافه خواهند شد.

قلعه نویی تصریح کرد : به دلیل بازی های خود در تهران اردوی کیش را چند روز زودتر به پایان می رسانیم و امروز کیش را به مقصد تهران ترک خواهیم کرد تا در اردویی سه روزه در تهران حضور پیدا کنیم.
وی گفت : تمرین های تاکتیکی را در پیش خواهیم گرفت تا برای رقابت های پیش رو آمادگی داشته باشیم .

تیم تراکتور سازی تبریز که به منظور برگزاری یک اردوی ۱۰ روزه هفته گذشته وارد کیش شده بود و قرار بود چهارشنبه جزیره را ترک کند به دلیل برنامه های جدید سازمان لیگ امروز کیش را به مقصد تهران ترک می کند.

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :