امیر قلعه نویی در مسابقات فوتبال جام حذفی بسیار خوش شانس بوده است، او ۲ بار هدایت تیم فوتبال استقلال را در مسابقه نیمه نهایی جام حذفی بر دست گرفته وبا کسب نتایج متوسط به عنوان قهرمانی رسیده است.

به گزارش تبریزمن،  امیر قلعه نویی در مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتبال جام حذفی سال ۱۳۸۰ هدایت استقلال را عهده دار شد و با یک برد و یک باخت در ۲ بازی پرگل رفت و برگشت برابر سپاهان به فینال رسید.

در این ۲ بازی هر ۲ تیم ۵ گل به ثمر رساندند، در فینال هم تیم فوتبال استقلال برابر شهید سپاسی با یک مساوی ۲-۲ و یک برد ۲-۱ قهرمان شد، به عبارتی قلعه نویی با ۲ برد، یک مساوی و یک باخت و ۹ گل زده و ۸ گل خورده قهرمان شد.

اما دومین بار به سال ۱۳۸۶ برمی گردد که قلعه نویی استقلال صعود کرده به نیمه نهایی را تحویل گرفت و در دیدار تک بازی برابر فولاد در جام حذفی در ضربات پنالتی برنده شد و در فینال در بازی رفت باخت ۱-۰ را تجربه کرد و در بازی برگشت برابر حریف فینالیست یعنی پگاه گیلان در ۹۰ دقیقه قانونی به برد ۱-۰ رسید تا با حریف مساوی کند و البته در وقت اضافه هم ۲ گل دیگر به ثمر رساند تا در مجموعه ۳-۱ برنده و قهرمان شود، این بار او با یک برد، یک مساوی و یک باخت قهرمان شد تا او در ۲ دوره جام حذفی با ۳ برد،۲ مساوی و ۲ باخت صاحب ۲ عنوان شیرین قهرمانی باشد.

نکته جالب این که این بار هم امیر قلعه نویی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی هدایت تیمی را بر عهده می‌گیرد،احتمالاً بر عهده گرفتن سکان هدایت تیم‌هایی که در نیمه نهایی جام حذفی حاضرند تاثیری زیاد بر پذیرفتن هدایت تیم‌های مورد اشاره دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :