چهارمین دوره مسابقات تنیس زیر ۱۴ ساله‌های آسیا در تبریز با معرفی نفرات برتر انفرادی و دوبل به پایان رسید.

به گزارش تبریزمن، در روز پایانی چهارمین دوره تنیس زیر ۱۴ ساله‌های آسیا فینال‌های انفرادی و دوبل پسران و دختران برگزار شده و نفرات برتر معرفی شدند.

در انفرادی پسران روهام عباسی به مقام اول رسیده و سید‌محمد ایمان حسینی و آریا حیدری در رده‌‌‌های بعدی قرار گرفتند.

در دیدار نهایی دوبل پسران نیز تیم رهام عباسی و علیرضا بهزاد‌پور در یک رقابت نزدیک و نفس‌گیر برابر تیم آرین اسماعیل‌پور و سپهر سهرابی به برتری دست‌یافته و قهرمان شدند.

در بخش دختران و در قسمت انفرادی مشکات صفی با برتری برابر تمامی حریفان خود به عنوان قهرمانی دست یافته و فاطمه‌سادات زنجانی و آریسا سبززا‌ر‌ در جایگاه‌های دوم و سوم این مسابقات قرار گرفتند.

در دوبل دختران تیم مشکات صفی و دریا مستوفی با پیروزی بر تمامی حریفان خود در رده نخست این رقابت‌ها قرار گرفته و آریسا سبززار و پرنیا رکن‌آبادی ‌به عنوان نایب قهرمانی دست یافتند.

جوایز نفرات برتر این مسابقات با حضور شهرام دبیری رئیس هیأت تنیس آذربایجان‌شرقی، اکبر فرج‌الهی معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی، افشین دبیری دبیر هیأت تنیس آذربایجان‌شرقی و رقیه مقدم‌پور نایب رئیس هیات تنیس آذربایجان‌شرقی بانوان اهدا شد.

چهارمین دوره مسابقات زیر ۱۴ ساله‌ تنیس آسیا در زمین‌های تنیس ورزشگاه شیخ محمد خیابانی برگزار شده که در این رقابت‌ها در رده دختران ۱۸ نفر ودر رده پسران ۲۶ نفر از استان‌های آذربایجان‌شرقی، البرز، اصفهان، کرمان و تهران حضور یافته بودند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :