به گزارش تبریزمن، مجید جلالی در حالی وارد سالن کنفرانس باشگاه تراکتورسازی شد که پیش از آن در فرودگاه تبریز مورد استقبال مسئولان کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی قرار گرفته بود و در سالن کنفرانس هم تجلیلی از سرمربی سابق تراکتورسازی صورت گرفت.

جلالی پس از ورود به سالن کنفرانس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فوتبال همیشه مسیرهای پر تلاطمی دارد و روزهای خوب و بد زیادی در آن وجود دارد که من همیشه خاطرات بد را فراموش می‌کنم و خاطرات خوب را در ذهنم نگه می‌دارم.

وی افزود: خونگرمی مردم آذربایجان همیشه در یاد من خواهد ماند و هنوز هم که در یک باشگاه دیگر حضور دارم آنها هر جا که من را می‌بینند محبتشان را به من نشان می‌دهند و این بهترین چیزی است که از فوتبال به من رسیده است و من از کسانی که امروز قدردانی کردند تشکر می‌کنم.

DSC_0081

سرمربی تیم سایپا با اشاره به بازی‌های تیمش خاطرنشان کرد: ما در بازی‌هایی که امسال انجام دادیم به مرور زمان تیم بهتری تشکیل دادیم و نتایجمان می‌گوید که در ابتدای فصل وضعیت خوبی نداشتیم و هر چقدر که پیش می‌رویم بهتر شدیم و بازیکنان جوانی که در تیم ما بودند بهتر بازی کردند.

جلالی تأکید کرد: فردا بازی راحتی نداریم و برای ارائه یک بازی خوب به میدان می‌رویم و امیدوارم دست پر از تبریز خارج شویم.

وی درباره مصدومان و محرومان تیمش گفت: روزبه‌ شاه‌علیدوست فردا محروم است و مسعود ابراهیم‌زاده تنها مصدوم تیم ما خواهند بود و بقیه بازیکنان را در اختیار داریم.

سرمربی تیم سایپا در مورد رایگان بودن دیدار فردا برای هواداران تصریح کرد: ما پیش‌بینی کردیم که فردا مقابل هواداران پر شور تراکتورسازی باید بازی کنیم و فردا خواهید دید که بازیکنان جوان تعدادشان در تیم ما کمتر خواهد شد و به بازیکنان باتجربه میدان خواهیم داد و با گذشت زمان بازیکنان جوان را وارد میدان می‌کنیم.

جلالی درباره خبرنگاری که پرسید بعد از جدایی از تراکتورسازی آیا اگر دوباره پیشنهادی از این تیم باشد بر می‌گردد، گفت: من سال گذشته ۴ بار استعفا دادم که هربار مانع رفتنم شدند؛ همیشه گفتم اگر به جایی برسم که کاری از دستم بر نیاید کنار می‌کشم و سال گذشته تیم ما با وجود اینکه خوب شروع نکرد در ادامه صدرنشین بود و چیزی که باعث جدایی من شد خارج از مسائل کاری بود.

وی افزود: شاید این موضوع را ایرادی برای من بدانید ولی فلسفه کاری من این است که مربیگری را معطوف به مستطیل سبز می‌دانم و نمی‌خواهم پیش از این در مورد مسائل سال گذشته صحبت کنم چون یادآوری آنها اذیتم می‌کند.

سرمربی تیم سایپا درباره شانس قهرمانی تراکتورسازی تأکید کرد: تیم‌ها شرایط خیلی نزدیکی با هم دارند و به نظر من قهرمانی بین نفت و تراکتورسازی خواهد بود و هر تیمی که آرامش درونی خود را حفظ کند قهرمان لیگ برتر می‌شود و می‌توان گفت هفته آخر در فینال تبریز بین تراکتورسازی و نفت قهرمان لیگ برتر مشخص می‌شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :