تیم فوتسال کارکنان اداره کل سلامت با کسب ۱۵ برد از ۱۶ بازی پدیده رقابت های امسال بوده و توانست در حالی که هنوز دو هفته به اتمام مسابقات باقی مانده، به عنوان قهرمانی دست یابد.

به گزارش تبریزمن به نقل از روابط عمومی اداره کل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز، حضور دکتر شهرام دبیری، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال و رئیس شورای شهر تبریز و دکتر علیرضا رحیمی، مدیرکل سلامت و اموراجتماعی شهرداری تبریز، به همراه فرهاد فخیم، بازیکن اسبق تیم ملی فوتسال کشورمان در ترکیب تیم اداره کل سلامت با سرمربی گری اسماعیل تقی پور، سرمربی برتر سال گذشته فوتسال آذربایجان، تیمی یکدست، قدرتمند و محبوب را ایجاد کرده که در نهایت هم این تیم موفق شد با کسب ۱۵ برد از ۱۶ مسابقه، با اقتدار و در حالی که هنوز دو هفته به پایان مسابقات باقی مانده، عنوان قهرمانی لیگ را بدست آورد..

این رقابت ها با حضور تیم های سازمان پسماند، منطقه یک، منطقه دو، منطقه سه، منطقه پنج، منطقه شش، منطقه نه، منطقه ده، سازمان پایانه ها و اداره کل سلامت هر هفته چهارشنبه در سالن شهید توانا به صورت منظم برگزار می شود.

تیم اداره کل سلامت که در آخرین بازی خود مقابل شهرداری منطقه سه با نتیجه ۵ بر دو به پیروزی رسید، دومین فصل حضور خود در رقابت ها را تجربه می کند و توانسته به مقام قهرمانی دست پیدا کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :