به گزارش تبریزمن، دو تیم پیکان تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت ۱۷:۰۰ امروز در استادیوم شهر قدس و در مسابقه ای حساس به مصاف هم رفته اند که این دیدار در نهایت با نتیجه دو بر صفر به سود تراکتورسازی خاتمه یافت.

تراکتورسازان که برای حفظ موقعیت صدرنشینی خود در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر پا به میدان این مسابقه نهاده اند، از همان ابتدا بازی را تهاجمی آغاز کرده و چندین موقعیت خطرناک روی دروازه مهدی رحمتی ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه ۸ بازی ارسال های عالی آندو تیموریان باز هم به داد هم تیمی هایش رسید روی توپ برگشتی از شوت لوسیانو ادینهو، فرشاد احمدزاده با ضربه ی برگردان زیبا اولین گل بازی را وارد دروازه پیکان کرد.

در ادامه نیز شاگردان صمد مرفاوی توانایی انجام هیچ حمله ای را نداشتند و لوسیانو ادینهو، فرشاد احمد زاده و شاهین ثاقبی بار ها دروازه مهدی رحمتی را مورد تهاجم قرار داده و یک شوت ادینهو نیز به تیر دروازه برخورد کرد. به این حال هیچ کدام از موقعیت های دو تیم و به خصوص تراکتور به ثمر ننشسته و بازی در پایان نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان خاتمه یافت.

با آغاز نیمه دوم در اوایل بازی تیم میزبان چندین حمله نصف و نیمه را روی دروازه حامد لک ترتیب داد و در یکی از همین موقعیت ها نیز شوت محکم سعید دقیقی با خطای هند خالد شفیعی همراه شده و داور دیدار یک پنالتی برای تیم پیکان اعلام کرد. اما سعید دقیقی که خود زمانی بازیکن تراکتورسازی بود، این موقعیت را به راحتی از دست داد و توپ در دستان حامد لک قرار گرفت.

در مقابل اما لوسیانو ادینهو، برترین مهاجم لیگ برتر کشور توانست با پنالتی که خودش به دست آورد در دقیقه ۸۰ بازی اختلاف را دو برابر کرده و نتیجه را دو بر صفر به سود تراکتورسازی بکند.

به این ترتیب مهاجم برزیلی ۱۸ گله شد و تنها دو گل تا ۲۰ گلی که در ابتدای فصل آن را هدف گذاری کرده بود فاصله دارد. اما بد شانسی که به دست آورد زمانی رقم خورد که تنها چند لحظه پس از گلزنی،و در حالی که روی پاس فرید کریمی به دنبال توپ می دوید، دچار مصدومیت شده و محسن دلیر جایگزین او در زمین مسابقه شد.

در ادامه بازی نیز اتفاق خاصی پیش نیامد تا شاگردان تونی الیویرا به کسب سه امتیاز کامل مسابقه صدرنشینی خود را تثبیت کرده و یکی از چهار فینال خود را با پیروزی به خاتمه برسانند.

هواداران تراکتورسازی در این بازی نیز مثل دیگر بازی های تیم محبوبشان با تعداد زیادی در استادیوم حاضر شده و حدودا ۱۰ هزار هواداران سرخپوش این دیدار را از نزدیک تماشا می کنند.

ترکیب دو تیم:

پیکان:
مهدی رحمتی،محمد نصرتی، احمد مهدی زاده، سیاوش یزدانی، وحید حیدریه، سیامک نعمتی (۵۳ اکبرپور)، آندره فریرا، جی لوید ساموئل، امیر حسین امیری (۴۰ فشنگچی)، احمد جمشیدیان و سعید دقیقی
سرمربی: صمد مرفاوی

تراکتورسازی:
حامد لک، خالد شفیعی، دوس سانتوز، محمد ایران پوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، آندرانیک تیموریان، شاهین ثاقبی (۶۵ کامدار)، فرشاد احمدزاده، فرید بهزادی کریمی، وادینیو ( ۸۳ دلیر)
سرمربی: تونی اولیویرا

 

—————————————————————————–

بیشتر بخوانید…..

هر آنچه در جلسه این هفته شورای شهر تبریز گذشت…

از چاره اندیشی برای امنیت کارگران تا تصویب یک فوریت لایحه کاهش عوارض طبقات مازاد

—————————————————————————-


Galaxy S7 - 944 x 150


این خبر را به اشتراک بگذارید :