به گزارش تبریزمن، تیم جوانان تراکتورسازی عصر امروز و در آخرین هفته از رقابت های لیگ برتر جوانان کشور در اصفهان میهمان تیم ذوب آهن بود و با ۲ گل به برتری دست یافت.

سرخ پوشان که قبل از این هفته با ۴ اختلاف امتیاز نسبت به تیم دوم یعنی ذوب آهن قهرمان شده بودند با پیروزی در این دیدار مقتدرانه و با ۷ امتیاز نسبت به تیم دوم قهرمان شدند.

تیم ذوب آهن با وجود باخت در این دیدار نایب قهرمان لیگ برتر شد.

تیم جوانان تراکتورسازی تبریز که از سالهای تاسیس باشگاه همواره در لیگ برتر و دسته اول ایران فعالیت داشته است پس از آن که در فصل ۹۳-۹۴ در روز آخر توانست با تفاضل گل بهتر در لیگ برتر جوانان ماندگار شود ، بالاخره توانست مزد حمایت و زحمات خود را از تاریخ تاسیس باشگاه که حدود ۴۵ سال از آن روز می گذرد ، را بگیرد.

البته در فصل ۸۷-۸۸ امیدهای تراکتورسازی مقام اول ایران را با پیروزی بر امیدهای سپاهان اصفهان رقم زده بودند ولی در رده جوانان کسب عنوان قهرمانی برای اولین بار در فصل ۹۴-۹۵ به رهبری حسین حسن دخت یک مسابقات لیگ برتر بدست آمد.
جوانان سرخپوش تراکتور در ۲۱ بازی توانستند با کسب ۱۲ پیروزی و ۵ تساوی و ۴ شکست و با ثبت ۳۲ گل زده و ۲۰ گل خورده و ۴۱ امتیاز قهرمانی زودهنگام خود را جشن بگیرند.

جوانان تراکتورسازی با قهرمانی در لیگ برتر ایران افتخار دیگری بر  تالار افتخارات این باشگاه پرافتخار افزود.

در قهرمانی جوانان تراکتورسازی محمدتقی بیرام زاده (سرپرست) ، حسین حسن دخت(سرمربی) ، امیرعلی احمدزاده(مربی) ، مهدی غلامپور(مربی دروازه بانان) ، عزیز حسنی صالح(تدارکات) ، پیام بالکانی(تدارکات) در کادر فنی زحمات زیادی را متحمل شدند و بازیکنان تیم قهرمان نیز مهدی محمدیان ، رضا سیف احمدی ، علی اولادی ، راسم معصومی ، صالح وفایی ، وحید عالی زاده ، فرشاد عبداله زاده ، محمد مسلم پور ، میرعلی حسینی ، ابوالفضل پورشیخ ، علی طاهران(کاپیتان) ، جعفر دهقان ، مجتبی کسائی ، محسن انبساطی ، حسن فریور ، ودود غفاری ، مهدی ببری ، نیما درودی ، محمدرضا آزادی ، علی جدی ، امیرحسین آریانی ، محمدرضا فتح اله پور ، پویا افخم ، محمدامین علی اکبری بودند که برای افتخار آفرینی برای تراکتورسازی تلاشهای زیادی کردند تا پرچم پرافتخار تراکتورسازی در رده های پایه هم به اهتزاز درآید.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :