سرپرست هیات ورزش کارگران آذربایجان شرقی از قهرمانی تیم پگاه در مسابقات فوتسال کارگران جام دهه مبارکه فجر استان و تیم پلی نار در مسابقات والیبال این رقابت ها خبر داد.

به گزارش تبریزمن، پرویز پناهی در گفت و گو به نتایج نهایی مسابقات ورزشی کارگران آذربایجان شرقی جام دهه مبارکه فجر در دو رشته فوتسال و والیبال اشاره و تصریح کرد: بر این اساس در مسابقات فوتسال کارگران تیم شیر پاستوریژه پگاه با شکست دو بر صفر تیم داروسازی دانا در فینال عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کرد.

وی افزود: در بازی رده بندی این رقابت ها نیز که با حضور هشت تیم از واحدهای تولیدی صنعتی استان برگزار شد، تیم ایران خودرو با شکست شش بر یک تیم قلم ورزش به مقام سومی دست یافت.

سرپرست هیات ورزش کارگران آذربایجان شرقی در خصوص نتایج مسابقات والیبال نیز گفت: در این رقابت ها نیز شرکت پلی نار در حالی قهرمان شد که هشت تیم از واحدهای تولیدی صنعتی استان در قالب دو گروه چهار تیمی در این مسابقات شرکت داشتند و تیم های پلی نار و برق مرند با شکست سایر حریفان بازی فینال را برگزار کردند.

پناهی در پایان اظهار داشت: در بازی رده بندی مسابقات والیبال کارگران جام دهه مبارکه فجر نیز تیم فولاد صنعت بناب توانست با غلبه بر تیم کارگران تبریز، مقام سوم این رقابت ها را کسب کند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :