در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که قویترین خط حمله تا این هفته را داراست، امروز در گیلان به مصاف تیم داماشی می رود که ضعیف ترین خط دفاع لیگ را به خود اختصاص داده است.

به گزارش تبریزمن، در هفته یازدهم از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور مسابقه بین این دو تیم مسابقه عصر دوشنبه ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت برگزار خواهد شد.

تیم داماش گیلان تابحال تنها دو برد در مقابل پاس و شهرداری اردبیل داشته و هر دو برد این تیم در دیدار خانگی شکل گرفته است. این تیم ۵ بار بازی را به حریف واگذار کرده و در سه دیدار نیز به تساوی رسیده است. با توجه به اینکه داماش گیلان پس از گل گهر سیرجان و نفت مسجد سلیمان همردیف با نساجی مازندران از ضعیف ترین خطوط حجومی لیگ با هفت گل می باشد، امید آن می رود که ضعیف ترین خط دفاعی لیگ در این دیدار مقابل خط حمله شماره یک لیگ تا این هفته تسلیم شود و ماشین سازان این دیدار خارج از خانه را با برد به پایان ببرند. هم اکنون ماشین سازی با ۱۷ گل زده و تفاضل ۳+ بهترین خط حمله لیگ و داماش گیلان با ۱۶ گل خورده و تفاضل ۹- ضعیف ترین خط دفاعی لیگ را دارا می باشد.

تیم داماش در شش هفته اخیر به برد دست نیافته و آخرین برد این تیم به هفته چهارم و در مقابل شهرداری اردبیل بر می گردد. دیدار اخیر این تیم مقابل تیم پارسه با یک رده بالاتر از داماش و در مکان هفدهم با تساوی دو بر دو به اتمام رسید. در سوی دیگر ماشین سازان که با بازی جنجالی هفته پیش سه امتیاز مسلم را از دست دادند این هفته مصمم هستند تا با برد این دیدار دوباره به روی نوار پیروزی باز گردند.

هم اکنون ماشین سازی با ۱۵ امتیاز در رده پنجم و داماش گیلان با ۹ امتیاز در رده هجدهم جدول رده بندی قرار گرفته اند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :