دومین روز از هفته ی بیست و دوم لیگ برتر باشگاه های کشور فردا پیگیری خواهد شد.

تبریزمن، سرویس ورزشی : گسترش فولاد در بیست و دومین ایستگاه لیگ برتر از ساعت ١۵:٠٠ در ورزشگاه غدیر اهواز میهمان فولاد این شهر خواهد بود.

هر دو تیم پس از برد در هفته ی گذشته، رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

گسترش فولاد در هوای بسیار سرد ورزشگاه بنیان دیزل با نتیجه ی ٢ بر ١ از سد صبای قم گذشت و با ٢٩ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال خوزستان و نفت تهران خود را به جمع شش تیم بالای جدول رساند.

فولاد خوزستان هم با پیروزی خارج از خانه در مشهدالرضا مقابل پدیده در رتبه ی دهم جدول رده بندی قرار گرفت.

IMG_0657
شاگردان فراز کمالوند در نیم فصل دوم با دو برد، سه تساوی و یک شکست، ٩ امتیاز را کسب کرده اند و عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته اند.

ولی در سوی دیگر میدان، نعیم سعداوی و شاگردانش یک برد، دو تساوی و سه شکست وا تجربه کرده و روند رو به رشد اواخر نیم فصل اول را از دست داده است.

گسترش فولاد در صورت پیروزی در بازی فردا، با پیکان رده پنجمی هم امتیاز خواهد شد و به دلیل تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم، جایگاه این تیم را خواهد گرفت و اگر سرخپوشان دیار کارون با سه امتیاز از زمین بازی خارج شوند، میتوانند با جهش چهار پله ای جایگاه گسترش فولاد را در رده ی ششم جدول رده بندی بگیرند.

در بازی فردا فرلاد خوزستان غایبی نخواهد داشت. همچنین فراز کمالوند به جز بابک حاتمی که به علت محرومیت این بازی را از دست خواهد داد، تمام مهره های خود را در اختیار دارد.

گدشته از نتیجه آنچه این بازی را زیباتر میکند، امید گسترش فولاد برای صعود به بالاهای جدول و کسب احتمالی سهمیه ی لیگ قهرمانان آسیا که دور از دسترس نیز نیست.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :