به گزارش تبریزمن، فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور از روز جمعه ( ۱۹ تیرماه ) و از ساعت ۲۲:۳۰ با انجام ۷ بازی به صورت همزمان در شهر های مختلف آغاز خواهد شد تا تیم های حاضر در رقابت ها همچون فصول گذشته استارت یکی از جذاب ترین رقابت های ورزشی را زده باشند.

تیم های مس سونگون و دبیری تبریز نمایندگان استان آذربایجان شرقی در این دوره از رقابت ها می باشند که هر دو سابقه حضور در بین سه تیم بالای جدول رقابت ها را در دوره های گذشته داشته اند و در تلاشند تا امسال نیز عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند.

تیم مس سونگون در فصل گذشته رقابت ها نمایشی فوق العاده و فراتر از انتظاری از خود بر جای گذاشت و توانست به عنوان پدیده رقابت ها معرفی شده، در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار بگیرد. هم اکنون نیز لاله های نارنجی آذربایجان با تقویت ترکیب خود، برپایی اردوها آماده سازی و انجام چند دیدار تدارکاتی توانسته اند خود را به بهترین نحو ممکن برای کسب بهترین نتیجه در رقابت های آتی آماده کنند.

مسی ها در فصل نقل و انتقالات علیرضا صمیمی، میثم برمشوری، مهران عالیقدر، مهرداد جابری، محمد عیدی، محمد درخشانی، حسین طیبی و پاتریک ویرا لوز برزیلی را به ترکیب خود اضافه کرده و علی افضل، یکی از بهترین و پر افتخارترین مربیان تاریخ فوتسال ایران را به عنوان سرمربی برگزیده اند.

افصل که نماد مبارزه با بازیکن سالاری در فوتسال می باشد، پیش از این دو بار با تیم های فولاد ماهان و گیتی پسند اصفهان به عنوان قهرمانی رقابت های لیگ برتر فوتسال دست پیدا کرده است و تاکید دارد که حضورش در هر باشگاهی با هر شرایطی تنها برای کسب قهرمانی می باشد.

شاگردان علی افصل که در دوره آماده سازی پیش فصل خود در سه دیدار تدارکاتی مقابل آیلین گستر تبریز، منتخب تبریز و منتخب ارومیه به سه پیروزی مقتدرانه ۵ بر ۱، ۵ بر ۰ و ۱۰ بر ۲ دست یافته بودند، باید در اولین دیدار خود در رقابت های این فصل لیگ برتر، به مصاف تیم قدرتمند، پر مهره و مدعی تاسیسات دریایی برود.

تاسیسات دریایی با سرمربیگری وحید شمسایی موفق شد فصل گذشته با یک امتیاز بیشتر نسبت به تیم گیتی پسند، به عنوان قهرمانی دست یابد.

وحید شمسایی پیش از این موفق شده بود در تبریز و با تیم دبیری این شهر به اولین عنوان قهرمانی خود در رقابت های لیگ فوتسال دست یابد و فصل گذشته توانست با تاسیسات دریایی همچون علی افصل، به دومین قهرمانی خود در فوتسال ایران نیز دست یابد.

به این ترتیب دیدار شب جمعه دو تیم مس سونگون ورزقان و تاسیسات دریایی تهران، هم به عنوان دو مدعی اصلی قهرمانی و هم دوئل دو تن از پرافتخارترین های فوتسال کشور دارای حساسیت های خاص خود خواهد بود. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که علی افصل و شمسایی پیش از این و زمانی که در گیتی پسند فعالیت می کردند، با یکدیگر اختلافات شدیدی نیز داشته اند و این مسابقه می تواند رقابتی جذاب بین این دو نفر باشد.

مدافع عنوان قهرمانی علی رغم مهره ها و بازیکنان با کیفیتی که داشت، در فصل نقل و انتقالات محمد کشاورز، ابوالقاسم عروجی، قدرت بهادری و اصغر حسن زاده را به ترکیب خود اضافه کند که تک تک این بازیکنان از بهترین های فوتسال کشور می باشند.

دیدار حساس و تعیین کننده این دو تیم روز جمعه، از ساعت ۲۲:۳۰ و در سالن پورشریفی تبریز برگزار خواهد شد، باید منتظر ماند و دید که شاگردان علی افضل خواهند توانست در دیدار متقابل خود مقابل یکی از اصلی ترین رقیب هایشان برای کسب قهرمانی به برتری دست یافته و انتقام باخت های ۵ بر ۱ و ۴ بر ۲ فصل گذشته را بگیرند یا اینکه تاسیسات دریایی این فصل از رقابت ها را نیز مقتدرانه و با عزم راسخ برای تکرار عنوان قهرمانی خود آغاز خواهد کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :