لاله های نارنجی فوتسال آذربایجان برای هر چه نزدیک تر شدن به صدرنشینی رقابت های لیگ برتر، این هفته پذیرای تیم قدرتمند فردوسی مشهد خواهند بود.

به گزارش تبریزمن، دو تیم مس سونگون و فردوسی مشهد از سری رقابت های هفته نهم مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور در سالن پورشریفی تبریز در برابر هم صف آرایی خواهند کرد.

لاله های نارنجی فوتسال آذربایجان همچون فصل گذشته یکی از بهترین تیم های حاضر در رقابت ها بوده و از کاندیداهای اصلی قهرمانی در رقابت های لیگ برتر می باشند.

شاگردان علی افضل تا بدین جا موفق شده اند از هر بازی خود میانگین دو امتیاز را بدست آورده و از هشت بازی ۱۶ امتیاز جمع آوری کنند. این نتایج در حال حاضر مس را تا رده دوم جدول رده بندی بالا برده است و تنها ۴ امتیاز اختلاف این تیم با قهرمان آسیا و صدرنشین رقابت های لیگ برتر، تاسیسات دریایی می باشد.

به این ترتیب مسی ها باید برای پر کردن این اختلاف در بازی های آینده خود حداکثر امتیازات ممکن را بدست آورده و منتظر لغرش تاسیسات باشد. با این حال روز جمعه و در هفته نهم، فردوسی مشهد رقیب سرسختی برای مس خواهند بود.

فردوسی مشهد تا بدین جای رقابت ها با کسب ۱۳ امتیاز پشت سر مس سونگون قرار گرفته و مترصد قرار گرفتن در جایگاه این تیم می باشد. حال آن ها می توانند در این دیدار خارج از خانه، مس را از نزدیک شدن به صدر دور کرده و در طرف مقابل نیز خود را بالا بکشند. با این حال شاگردان افضل نیز نشان داده اند که در بازی های سخت نتایج خوبی گرفته و قدرت خود را نمایان کرده اند.

باید منتظر ماند و دید که این دیدار حساس چه نتیجه ای در برخواهد داشت، لاله های نارنجی خود فاصله خود را از تیم های تعقیب کننده افزایش خواهند داد یا اینکه با از دست رفتن امتیازات، کارشان برای قهرمانی سخت تر خواهند شد.

w9_y94_futsal_messongon_ferdosi-mashhad_800width


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :