بازیکن تراکتورسازی گفت: کادر فنی برای ما بازی‌های بسیار خوبی در ترکیه تدارک دیده بودند ولی پس‌ازاینکه این اردو کنسل شد، خیلی از برنامه‌های تیم به هم ریخت.
به گزارش تبریز من، خالد شفیعی درباره پیروزی تراکتورسازی در دیدار تدارکاتی برابر ملوان انزلی اظهار داشت: ما بعد از تعطیلات نیم‌فصل تمرینات دو نوبتی و پرفشاری داشتیم که همین باعث شده بود در این بازی به‌ویژه در نیمه اول بدن بازیکنان روی فرم نباشد و بازیکنان کمی‌کند کار کنند.

بازیکن تراکتورسازی افزود: اما به‌تدریج شرایط بهتر شد و در ادامه چند روزی که تا شروع لیگ فرصت داریم، بدن‌ها را به مرز آمادگی می‌رسانیم و به‌طورکلی این بازی‌ها به گونه است که می‌تواند خیلی به تیم ما کمک کند.

وی درباره شرایط و وضعیت برگزاری اردوی این تیم در جزیره کیش تأکید کرد: کادر فنی برای ما بازی‌های بسیار خوبی در ترکیه تدارک دیده بودند ولی پس‌ازاینکه این اردو کنسل شد، خیلی از برنامه‌های تیم به هم ریخت و برای همین به جزیره کیش آمدیم.

شفیعی تصریح کرد: بااین‌حال شرایط اقامت و زمین تمرین کیفیت مطلوبی دارد و سعی می‌کنیم با تلاش‌های کادر فنی و برگزاری بازی‌های خوب تدارکاتی، هر چه زودتر تیم را به مرز آمادگی برسانیم و نیم‌فصل دوم را باقدرت شروع کنیم.

بازیکن تراکتورسازی با اشاره به حضور امیر قلعه‌نویی در کادر فنی این تیم گفت: از وقتی آقای قلعه‌نویی به تیم آمده‌اند، شرایط فنی و مدیریتی خوبی در تیم برقرار کرده‌اند و امیدوارم عوامل دیگر هم به ایشان کمک کنند تا تراکتور را به جایگاه مناسبی که مدنظر همه هست، برسانیم.

وی افزود: از حالا نمی‌توان گفت کدام تیم‌ها تا آخر لیگ در بالای جدول باقی خواهند ماند و ما هم این شانس را داریم با ارائه بازی‌های درخشان در کنار حمایت هواداران، نیم‌فصل را خوب شروع کنیم.

شفیعی در پاسخ به این سؤال که آیا شکستگی بینی‌اش در دیدار گسترش فولاد به‌طور کامل بهبود یافته است، اظهار داشت: هرچند گچ و پانسمان را باز کرده‌ام ولی هنوز بینی‌ام هنوز درد می‌کند اما بااین‌حال چون نمی‌خواستم از شرایط بازی دور شوم، با نظر پزشک بااحتیاط بیش‌تری در تمرینات شرکت می‌کنم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :