سرمربی تراکتورسازی گفت: ما علاوه بر آن که در این مدت خوب پاس می دهیم همچنین پاسهایمان هم صحبح است.

به گزارش تبریزمن، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل سپاهان در هفته بیست و یکم لیگ برتر، گفت: در این مدت در نتیجه گیری خوب نبودیم. البته عملکرد تیمی ما خوب بوده است. در بازی و گردش توپ و نظم دفاعی خوب هستیم اما جایی که باید به نتیجه برسیم هنوز موفق نبودیم. امیدوارم با بازگشت حاتمی، هماهنگی نانگ و شریفی مشکل تیمی خود را رفع کنیم.

سرمربی تراکتورسازی، بازی مقابل سپاهان را بسیار سخت و پرفشار توصیف کرد و افزود: سپاهان تیمی منسجم و با نظم و ساختار باشگاهی قوی است که رویاروئی با چنین تیمی دشوار است اما ما هم تراکتورسازی هستیم و تلاش خواهیم کرد برا اعتلای نام باشگاه و شادی مردم آذربایجان به میدان رفته و هر سه امتیاز بازی را کسب کنیم که به این امتیازات سخت نیازمندیم.

وی افزود: ما علاوه بر آن که در این مدت خوب پاس می دهیم همچنین پاسهایمان هم صحبح است. در فصل نقل و انتقالات هم ۳مهاجم جذب کردیم تنها چیزی به ما لطمه فراوانی زد، مساله لغو اردوی ما در ترکیه بود. این مساله به ما ضربه زد.

سرمربی تراکتوسازی تصریح کرد: فکر می کنم وقتی فرزاد حاتمی برگردد در کنار دو مهاجم دیگر ما شرایط بهتر می شود. امیدوارم از فردا مهاجمان ما تمرکز و تلاششان بهتر شود. شما دیدید استقلال خوزستان در شهر خود موقعیت های زیادی ایجاد می کند اما اخباری به جز صحنه گل، خطر دیگری احساس نکرد و این نشان دهنده نظم تیمی بالای ماست.

وی اذعان داشت: خالد شفیعی قبلا مصدوم بوده است. اما امروز برگشت. البته لازم است از کادر پزشکی تشکر کنم. البته لازم است از همه اعضا اعم از هیات فوتبال، ذوالفقاری و.. تشکر کنم. فردین عابدینی به این بازی نمی رسد.

قلعه نویی گفت: البته محروم نداریم ولی ۵ بازیکن یک کارته داریم که با یک کارت زرد دیگر محروم می شوند.

قلعه‌نویی در پاسخ به این سوال که آیا در دیدار فردا برای ۳ امتیاز به میدان می‌روید، گفت: نتیجه دست خداست اما تلاش می‌کنیم ۳ امتیاز را مال خود کنیم. تیم ما بحران‌زده نیست و در دیدارهای گذشته هم نتایج نسبتاً خوبی کسب کرده است.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در مورد برگزاری بازی‌های تیم ماشین‌سازی در استادیوم یادگار امام (ره) گفت: من از این موضوع تعجب می‌کنم چون با شرایط آب‌وهوایی تبریز حتی برگزاری یک بازی در این زمین زیاد است؛ من امیدوارم همه دست به دست هم بدهند تا تراکتورسازی که باید در رقابت‌های آسیایی نیز به میدان برود نماینده شایسته‌ای هم برای ایران و هم برای مردم آذربایجان باشد.

وی در مورد حضور کم‌تعداد هواداران تاکید کرد: این برنامه ۱۵ ساله بود که فوتبال را از خانواده‌ها بیرون بکشند. ۸۰ هزار نفر را به ۸ و ۲ هزار نفر کاهش دادند. با بداخلاقی و یک برنامه تلویزیونی فوتبال را از خانواده‌ها بیرون آوردند. حالا فهمیده‌اند فوتبال فرصت است نه تهدید به همین خاطر می‌خواهم هواداران را بازگردانند. این اتفاق‌ها برای حضور قلعه‌نویی نیست چراکه قبل از آمدن من هم این مشکل بود. یک دربی تبریز را می‌دیدم که حدود ۲ هزار هوادار در آن حضور داشت. دوستان ۱۵ سال روی این طرح‌شان کار کردند. حالا فهمیدند جامعه ما یک جامعه جوان است و جوان هم آسیب‌پذیر به همین خاطر در حال بازگرداندن مردم به ورزشگاه هستیم. هوادار دو ساعت برای رفت و برگشت و دو ساعت برای دیدن بازی به ورزشگاه می‌آید که این سرجمع حدود ۴ ساعت می‌شود. اینجا می‌توان از فرصت استفاده کرد و برای جوان برنامه‌ریزی کرد تا از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری شود. من وقتی هفته قبل در ورزشگاه غدیر آن همه هوادار دیدم لذت بردم. وقتی ۷۰- ۸۰ هزار هوادار پرسپولیس به ورزشگاه می‌آید لذت می‌برم. امیدوارم در همه ورزشگاه‌ها این تعداد هوادار را ببینیم. بازگرداندن هواداران به فوتبال بسیار خوب است و این می‌تواند یک می‌تواند یک باقیات‌الصالحات و عبادت باشد.

سرمربی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: در اهواز با آن جو تماشاگر و آن اشتباه داوری تیم به قدری سریع برگشت که خودم لذت بردم. فکر می کنم شرایط تیم بهبود یافته است اما هنوز هم باید بهتر شویم.

سرمربی تراکتورسازی اذعان داشت: بحث فوتبالی نبود همان دوستان که  فوتبال را به این روز انداخته اند به دنبال جذب تماشاگر هستند البته ما باید طوری بازی کنیم که تماشاگر به بازی جذب شوند. من وقتی طرفداران را در غدیر اهواز دیدم و همچنین تماشاگران پرسپولیس را دیدم لذت بردم. امیدوارم جوانان ما خود را در این محیط ها تخلیه کنند. چون ما جامعه جوان و آسیب پذیری هستیم. این کار هم نوعی عبادت از نظر من است.

وی ادامه داد: یک سال و نیم پیش یود که ما به مجلس رفتیم و من گفتم که فوتبال را باید یک فرصت بدانیم. من در زندگی ام از هیچ کس جز خدا و اهل بیت نمی ترسم.

سرمربی تراکتورسازی اظهار داشت: باید دوستان مطبوعاتی در این یک ماه به تراکتور کمک کنند. تیم متعلق به شماست. باید تراکتور را به خاطر خودش دوست داشت. ما از شما چنین توقعی داریم که در این شرایط کمک کنید. ما ۵ امتیاز را با اشتباهات داوری از دست دادیم. اشتباهات به قدری علنی بود که جایی این را گفتند که رابطه خوبی با ما ندارند. شما دیدید که جاهای دیگر یک توپشان این طرف و آن طرف می شود چقدر جنجال به پا می کنند ولی ما نامه نوشتیم و از آقایان عنایت و اصفهانیان خواستیم که به ما کمک کننند. دوستان در این شرایط باید حمایت کنند ولی این کار را نکردند که سبب  شد ما از آن ها گلایه داشته باشیم.

قلعه نویی در خاتمه گفت: از شهریاری می خواهیم قبل از جام باشگاه های آسیا، دوستان مطبوعاتی بنشینند و با کادر تیم همفکری کنند. این تیم مال شماست. ذوالفقاری در زمان خودش پیشنهاداتی داشت. پژمان هم ۲۰ سالی است که در این تیم مانده است. تیم متعلق به این افراد است و باید همه دست به  دست هم بدهند تا تیم به شرایط آرمانی خودش بازگردد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با انتقاد از عملکرد رسانه‌های استان بیان داشت: از رسانه‌های استان گله‌مندم چون زمانی که ۵ امتیاز ما به دلیل اشتباهات داوری از دست رفت آنان هیچ واکنشی نداشتند و حمایت چندانی از تیم تراکتورسازی انجام ندادند. تراکتورسازی متعلق به مردم آذربایجان است و الان همه باید کمک کنیم تا این تیم بتواند به روزهای خوب خود بر گردد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :