به گزارش تبریزمن، پس از آنکه قلعه نویی تمایل خود را برای جذب مهاجم برزیلی اعلام کرد، مسئولان این تیم ارتباط اولیه با آقای گل سابق را آغاز کردند و توانستند به توافقات اولیه دست پیدا کنند.

اما اتفاق جالب و البته عجیب پس از این توافق به وقوع پیوست، جایی که گویا از تبریز با این بازیکن تماس حاصل شده و به وی عنوان شده که امیر قلعه نویی سرمربی جدید این تیم و تیم تراکتورسازی هوادارانی دارد که برای این تیم و موفقیتش دست به جیب می شوند و به همین او نیز می تواند پیشنهاد خود را بالاتر ببرد تا بتواند مبلغ قرارداد خود را به بالاترین حد ممکن برساند.

لوسیانو ادینهو از جمله بازیکنانی است که تراکتورسازان در پی بازگردان به تبریز هستند تا مشکلات گلزنی خود را حل و فصل کنند اما در این بین خواسته های مالی این بازیکن کمی مدیران باشگاه را به دردسر انداخته است چون گفته می شود ادینهو برخلاف مذاکرات اولیه به یکباره درخواست مالی اش را بالا برده است.

این بازیکن که در لیگ چهاردهم در لباس تراکتور به عنوان آقای گلی رسیده بود در این فصل و در ۱۴ دیداری که لباس السیلیه قطر را به تن کرد تنها یک گل برای این تیم به ثمر رساند.

گفته می شود امیر قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی نیز از بالا بردن مبلغ قرارداد توسط ادینهو به شدت دلخور شده است و گفته می شود در صورت ادامه این روند سرمربی سرخ پوشان بیخیال این مهاجم برزیلی شود.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :