سرمربی تیم پرسپولیس گفت: مقابل تراکتورسازی خوب بازی کردیم و مستحق برد بودیم.

به گزارش تبریزمن، سرمربی سرخپوشان در جمع خبرنگاران در خصوص این پیروزی ارزشمند شاگردانش گفت: ابتدا درگذشت حاجیان در مراسم عید قربان را تسلیت می گویم. ۳ امتیاز برای هواداران پرسپولیس در عید قربان یک عیدی خوب بود. این برد را به آنها تقدیم می‌کنم. یک بازیکن منظم و تاکتیکی را مقابل یک تیم خوب انجام دادیم و فرصت های بسیاری را ایجاد کردیم و می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. نشان دادیم به اندازه قدرتمان و بازی خوبمان امتیاز کسب نکردیم. به بازیکنانم تبریک می گویم که بی نقص بازی کردند. در نیمه اول فرصت های فراوانی داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم. چون می دانستیم تراکتور یک تیم فیزیکی هست قدرتمند بازی کردیم.

برانکو در خصوص تاکتیک تیمش در این دیدار گفت: از همان دقیقه اول برای برد جنگیدیم و در نیمه اول توانستیم فرصت‌های زیادی را روی دروازه حریف ایجاد کنیم.

برانکو

وی تصریح کرد: تراکتورسازی یک تیم باکیفیت است که سال گذشته باید قهرمان لیگ برتر می‌شد و ما به همین دلیل باید محکم بازی می‌کردیم. توانستیم از چند ضدحمله فرصت‌های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کنیم.

برانکو در خاتمه افزود:ما نشان دادیم استحقاق بالای جدول را داشتیم و در همه مسابقات خوب کار کردیم اما همیشه نتیجه مطابق انتظارمان رقم نمی خورد.تا به حال با بهترین تیم های لیگ بازی کردیم و استقلال باقی مانده است.اما خب فرقی نمی کند و لیگ این قدر قوی است که هر تیمی می تواند تیم دیگر را ببرد.متاسفانه با توجه به اینکه به ریتم بازی ها برگشتیم دوباره مسابقات تعطیل می شود و نمی شود کاری انجام داد.مهم ترین مساله این است که ببریم و وارد سری باخت ها شویم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :