بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: فوتبال ایران تنها فوتبالی است که به نظر من غیرقابل‌پیش‌بینی است و این هم به دلیل این است که با اصول خاص و منظمی  لیگ ما برگزار نمی‌شود.

به گزارش تبریزمن، مصطفی اکرامی بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در گفت‌وگو با تبریزمن در مورد آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: تیم ما در شرایط خوبی قرار دارد و با پیگیری تمرینات برای شروع لیگ در حال آماده‌سازی هستیم تا نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی افزود: اردوهای تدارکاتی که داشتیم بسیار به تیم کمک کرد و مهم‌تر از این بازی های تدارکاتی در این اردوها باعث پیشرفت تیم می‌شود تا در مسابقات لیگ با دقت و توان کامل بازی کنیم و نتایج خوبی را امسال کسب کنیم.

بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت:انجام بازی های تدارکاتی هم باعث شناخت بیشتر تیم ها می‌شود و هم این‌که کادر فنی نسبت به بازیکنان به شناخت کامل می‌شوند تا با شروع لیگ شناختی کامل از بازیکنان داشته باشند و از همه مهم‌تر بازیکنان نیز با یکدیگر هماهنگ‌تر می‌شوند.

اکرامی تصریح کرد: فوتبال ایران تنها فوتبالی است که به نظر من غیرقابل‌پیش‌بینی می باشد و دلیل موضوع نیز این است که با اصول خاص و منظمی لیگ ما برگزار نمی‌شود ولی با توجه به‌ظاهر تیم ها امیدوارم امسال شاهد لیگ خوبی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: تیم هایی که تمرینات خود را زود تر شروع می‌کنند در لیگ نتایج خوبی را کسب می‌کنند و تیم ما هم به دلیل اینکه تمرینات را زود شروع کرده می‌تواند به سود تیم ما باشد .

بازیکن تیم گسترش فولاد تأکید کرد: امیدوارم امسال با کسب نتایج خوب شرایط خوبی را داشته باشیم و در بالای جدول قرار بگیریم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :