مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان روز یکشنبه در این خصوص گفت : تیم های فوتبال داماش گیلان و ماشین سازی تبریز در هفته سی ام از رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور جام آزادگان ، رو در روی هم قرار می گیرند .

علی احمدی سراوانی افزود : بر این اساس مسابقه یادشده عصر فردا (دوشنبه) در تبریز برگزار می شود و تیم داماش گیلان در این بازی میهمان است .

وی اظهار کرد : با توجه به اینکه تیم فوتبال داماش گیلان در جدول رده بندی شرایط مناسبی ندارد ، امیدواریم که این تیم در این دیدار به پیروزی برسد تا آخرین بازی سال جاری را با موفقیت پشت سر بگذارد .

مدیر رسانه ای تیم فوتبال داماش گیلان ادامه داد : البته ماشین سازی تبریز یکی از تیم های قدرتمند لیگ دسته اول محسوب می شود و بازی با این تیم در تبریز بسیار سخت و مشکل است اما امیدواریم که تیم داماش گیلان با ارائه یک بازی تماگرپسند، نتیجه دلخواه را نیز کسب کند تا در جدول رده بندی صعود داشته باشد .

هم اکنون تا پایان هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با کسب ۴۵ امتیاز در مکان پنجم و داماش گیلان با کسب ۳۱ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند .

در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول قهرمانی باشگاه های کشور جام آزادگان، ۲۰ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :