بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: با توجه به این‌که بازیکنان خوب در تیم‌های مختلف پخش‌شده‌اند لیگ سخت و خوبی را در پیش داریم ولی امیدوارم بازهم عملکرد خوبی داشته باشیم و جزء پنج تیم اول باشیم.

به گزارش تبریزمن، فرهاد فخیم بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز در گفت‌وگو با تبریز من اظهار داشت: امسال نیز همچون سال گذشته شاهد یک لیگ خوب و پرهیجان خواهیم بود چون همه تیم‌ها از بازیکنان خوب و باتجربه برخوردارند و این باعث می‌شود قدرت همه تیم‌ها یکسان باشد و رقابت خوبی را با یکدیگر داشته باشند.

وی افزود: من امسال با تیم دبیری قراداد خودم را تمدید کردم و یک‌فصل دیگر در این تیم خواهم بود که امیدوارم سال‌های قبل روزهای خوبی را در انتظار داشته باشیم و نتایج قابل قبولی را کسب کنیم.

بازیکن تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: همه تیم‌ها از قدرت یکسانی برخوردارند ولی تیم‌های مدعی فصل گذشته امسال نیز از تیم‌های قدرتمند هستند و برای قهرمانی تلاش خواهند کرد.

فخیم تصریح کرد: امیدوارم امسال بتوانیم جزو تیم‌های ابتدایی جدول باشیم و در بین ۵ تیم اول قرار بگیریم و نگاهی هم به قهرمانی داشته باشیم تا دل فوتسال دوستان تبریزی را یک باز دیگر نیز شاد کنیم.

وی در مورد اضافه شدن به تیم تأسیسات به‌عنوان یار کمکی در جام باشگاه‌های آسیا گفت: هنوز هیچ‌چیز معلوم نیست و اگر شمسایی از من درخواست کمک کند به این تیم اضافه خواهم شد تا این تیم را کمک کنم.

انتهای پیام


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :