ایوانترا میله‌کاوالی تنها طی ۲٫۷ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست یافته و در نهایت بیشینه سرعت ۴۰۲ کیلومتر در ساعت را کسب می کند.

به گزارش تبریزمن، هنگامی که چیزی می سازید، آنچه بیشترین اهمیت را دارد تعداد بالا از محصول تولیدشده توسط شما نیست بلکه کیفیت مهم‌ترین عامل محسوب می شود. این اصلی است که یک شرکت خودروساز کوچک ایتالیایی به نام ماتزانتی مد نظر قرار داده و در تولید و عرضه جدیدترین محصول خود یعنی ایوانترا میله‌کاوالی اعمال کرده است.

2
این خودرو به پیشرانه ۷٫۲ لیتری هشت سیلندر خورجینی مجهز شده که توانایی تولید یک هزار اسب بخار نیرو و ۸۸۵ پوندفوت گشتاور را دارد. نیروی تولید شده توسط پیشرانه توسط یک جعبه دنده شش سرعته سکوئنشال به چرخ های عقب منتقل می شود. ایوانترا میله‌کاوالی تنها طی ۲٫۷ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست یافته و در نهایت بیشینه سرعت ۴۰۲ کیلومتر در ساعت را کسب می کند.

3
در شرایطی که بکارگیری پیشرانه ای توانمند امکان شتاب سریع و بیشینه سرعت چشمگیر را فراهم می سازد اما به ترمزهایی به همان میزان نیرومند برای کاهش سرعت و متوقف کردن خودرو نیز نیاز است. سامانه ترمز کربن-سرامیک ایوانترا میله‌کاوالی این امکان را برای راننده فراهم می کند تا تنها طی هفت ثانیه از سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعت به توقف کامل دست یابید.

4

5
ماتزانتی ساخت تنها ۲۵ دستگاه از این خودرو را برنامه ریزی کرده است که در هر سال پنج دستگاه تولید خواهد شد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :