دختر مزبور که میشل اوباما او را در آغوش گرفته یک دختر یمنی تبار و نه مالیا اوباماست و مراسم مزبور نیز ۴ روز پیشتر از جشن فارغ التحصیلی مدرسه دختر اوباما نه در واشنگتن بلکه در نیویورک بوده است.

به گزارش تبریزمن، برخی رسانه های اجتماعی در دو روز گذشته عکسی را در صفحات خود به اشتراک گذاشته اند که در آن بانوی اول آمریکا در حال بغل کردن یک دختر است که بر روی کلاه فارغ التحصیلی او حدیثی از پیامبر اسلام (ص) نوشته شده است.

به گزارش تبریزمن، برخی کانال های تلگرامی به اشتباه این تصویر را که مربوط به حضور میشل اوباما در مراسم جشن فارغ التحصیلی کالج نیویورک در ۶ ژوئن (۶ روز پیش) است را به اشتباه به حضور میشل اوباما در مراسم جشن فارغ التحصیلی دختر ۱۷ ساله شان ” مالیا ” در مدرسه ای در واشنگتن نسبت داده اند.

تصویر منتشر شده در صفحه اینستاگرام میشل اوباما که نشان می دهد او دختر یمنی تبار را در یک مراسم فارغ التحصیلی در نیویورک بغل کرده است.

ماجرای

ماجرا از این قرار است که میشل اوباما در روز ۶ ژوئن در مراسم فارغ التحصیلی کالج نیویورک حضور یافت و در آن  یک دختر یمنی تبار که جزء فارغ التحصیلان این کالج بود را در آغوش کشید. میشل سپس تصویر مزبور از به آغوش کشیدن این دختر را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

این دختر یمنی تبار ” عروبه ” نام دارد که از سال ۲۰۰۶ به آمریکا مهاجرت کرده است.روی کلاه این دختر یمنی حدیثی از پیامبر نقش بسته بود که نوشته شده بود: ” یک پدر هیچ چیزی بهتر از تحصیل علم و دانش به فرزندش نمی دهد.”

عروبه دختر یمنی تبار

ماجرای

میشل اوباما و باراک اوباما روز جمعه (۱۰ ژوئن) در مراسم جشن فارغ التحصیلی دخترشان مالیا در مدرسه ای در واشنگتن حضور یافتند و به همین خاطر رییس جمهور آمریکا موفق به حضور در مراسم تشییع پیکر محمد علی بوکسور شهیر آمریکایی در لویی ویل ایالت کنتاکی نشد.

برخی کاربران شبکه های اجتماعی با انتشار تصویر میشل اوباما با دختر یمنی از صفحه اینستاگرام بانوی اول آمریکا ، این تصویر را با خبر حضور خانواده اوباما در مراسم جشن فارغ التحصیلی “مالیا اوباما ” مخلوط کرده و دختر یمنی تبار را به جای دختر اوباما جا زده اند!

حضور اوباما در مراسم جشن فارغ التحصیلی دخترش مالیا

ماجرای


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :