مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: مادران شهدا درخت تنومند انقلاب را با خون فرزندانشان آبیاری کرده اند.

به گزارش تبریزمن، منطقه آذربایجان شرقی، سهیلا امیری در همایش نقش زنان در دفاع مقدس و جبهه پایداری و مقاومت که در محل استانداری برگزار شد با تاکید بر لزوم پیروی از سیره ائمه و شهداء اظهار کرد: باید با ادامه دادن راه این عزیزان، به نقش مهم و اساسی خود در راستای حفظ اسلام و انقلاب ایفا کنیم.

وی ادامه داد: ریشه و نهال انقلاب که توسط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی کاشته شده، توسط مادران شهدا آبیاری شده و روز به روز تنومندتر می شود.

وی اظهار کرد: خوشبختانه به برکت خون شهدا، جمهوری اسلامی در برابر هیچ تندبادی، قد خم نکرده و به صورت قاطع و محکم به سوی اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی حرکت می کند.

مدیرکل بانوان و امور خانواده استانداری در ادامه با اشاره به نقش مهم بانوان جمهوری اسلامی در پیشبرد اهداف نظام گفت: متاسفانه در اکثریت کشورهای جهان، زنان در حاشیه قرار گرفته و به آلت دست و ابزار جنسیتی و تبلیغاتی تبدیل شده اند ولی خوشبختانه بانوان جمهوی اسلامی با این زنان فرق دارند و حضرت زینب(س) را الگو و اسوه خود قرار داده اند.

امیری همچنین اظهار کرد: به جرات می توان گفت که بانوان جمهوری اسلامی، بهترین الگو برای تمامی زنان جهان هستند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :