عضو هیأت مدیره باشگاه فرهنگى ورزشى ماشین سازى تبریز ابراز اطمینان کرد بازیکنان و کادر فنى این تیم امروز تمام تلاش و توان خود را براى ثبت و کسب موفقیت به کار خواهند بست.

به گزارش تبریزمن،‌دکتر سعید نیکو خصلت در آستانه برگزارى دیدار حساس دو تیم ماشین سازى و ذوب آهن اصفهان طى گفت و گویی با سایت باشگاه با اعلام این که سبزقباهاى تبریز از شخصیت و پرستیژ موفقیت و حضور در رده هاى بالاى جدول لیگ و نیز مراحل بالاتر جام حذفى برخوردارند افزود: شرایط حاکم بر بازیکنان و برنامه ریزى هاى کادر فنى و در کنار آن ، روحیه و فعل خواستنى که نزد بازیکنان و عوامل تیم وجود دارد ، این مطلب را به اثبات مى رساند و مطمئنیم این تیم با حمایت هواداران و مسوولان موفقیت هاى جدیدى به دست خواهد آورد.

عضو هیأت مدیره باشگاه فرهنگى ورزشى ماشین سازى شهردارى تبریز در بخش دیگرى از سخنان خود با اشاره به بازى امروز در اصفهان خاطرنشان کرد: حریف امروز ، تیم قدر و خوبى است با این حال تیم ما هم براى کسب نتیجه و صعود به جمع ۸ تیم برتر جام حذفى ، پاى به این بازى خواهد گذاشت.

دکتر نیکو خصلت همچنین افزود: امیدوارم بازى امروز ، یک بازى خوب ، جوانمردانه و با نتیجه اى غرورانگیز براى ماشین سازى و هواداران نجیب و بافرهنگ این تیم ریشه دار باشد.

وى در خاتمه از بازیکنان خواست ، با قدرت و غیرت بالا به مصاف حریف بروند و دست پر از این بازى مهم خارج شوند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :