رسول خطیبی و نعیم سعداوی، دو سرمربی جوان حاضر در این فصل رقابت های لیگ برتر در هفته آغازین به مصاف هم خواهند رفت.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم فولادخوزستان و ماشین سازی از ساعت ۲۰:۴۵ فردا (سه شنبه) از سری رقابت های هفته اول مسابقات لیگ برتر در استادیوم غدیر اهواز به مصاف هم خواهند رفت.

سبزقبایان فوتبال آذربایجان که پس از بیست سال موفق شدند با هدایت رسول خطیبی بار دیگر به سطح اول فوتبال کشور بازگردند، با تلفیق بازیکنان بومی و غیربومیِ باتجربه ترکیبی امیدوارکننده برای موفقیت در فصل پیش روی لیگ برتر تشکیل داده اند.

رسول خطیبی در درون دروازه، مانو فرناندر، دروازبان باتجربه اسپانیایی را در اختیار دارد که انتقال او به ماشین با سر و صدای زیادی هم همراه بود. حضور بازیکنانی چون حبیب گردانی، بهمن کامل، احمدکامدار، پیام صادقیان، سامان نریمان جهان، آندو تیموریان و امین قاسمی نژاد که چندی پیش به عنوان بهترین بازیکنان لیگ دسته یک نیز انتخاب شده بود، نوید یک تیم قدرتمند و شایسته فوتبالدوستان آذربایجانی را می دهد.

ماشین سازی که تا حدی برای سایر تیم های لیگ برتر ناشناخته بوده و پتانسیل هوادارانش هنوز رو نشده است، می تواند با کسب نتایج خوب در بازی های ابتدایی و بویژه بازی های خانگی خود که همراه با حمایت هزاران هزار هوادار این تیم برگزار خواهد شد، اولین فصل حضور دوباره اش در رقابت های لیگ برتر را با کسب رتبه ای خوب و در شان نام خود به اتمام رساند.

nejati (31 of 45)

واقعیت اینست که ماشین سازی با فعالیت عالی خود در پیش فصل و همچنین نقل و انتقالات، نشان داده که به عنوان تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر و برای کسب تجربه وارد مسابقات نشده، بلکه هدفمند و با قدرت به دنبال کسب رتبه ای در بین تیم های بالای جدول می باشد.

در سمت مقابل، فولاد خوزستان پس از یک فصل ناامید کننده با اسکوچیچ حالا با نعیم سعدآوی می‌آید که نمایش ضعیف در لیگ پانزدهم را فراموش کند. این تیم خروجی های زیادی داشت اما ورودی های آن نشان می‌دهد قرمزهای جنوبی قناعت پیشه هستند! بازگشت عبداله کرمی پس از سه سال به جمع فولادی ها مهمترین خبر این تیم در فصل نقل و انتقالات بود.

با حضور کرمی شاید  سن تیم بالا برود اما میلادپاک پرور از استقلال سقوط کرده جذب شد تا بالانسی در میانگین سنی ایجاد شود. مدیران باشگاه فولاد قرارداد چاگو را تمدید کردند تا عیار تجربه تیم هم حفظ شود و از طرفی آن ها شریفات را دارند تا نیش زنبورقرمزِ روحیه گرفته، زهردار شود!

حال باید منتظر ماند و دید که تیم پرستاره و امیدوارکننده ماشین سازی در هفته اول رقابت های لیگ برتر مقابل تیمی که پیش از این سابقه دو بار قهرمانی در این مسابقات را دارد، چه نتیجه ای بدست می آورد، آیا رسول خطیبی تیم محبوب شهر خود را با دست پر از اهواز باز می گرداند یا اینکه سعداوی با حمایت هواداران فولاد مچ او را می خواباند…

قضاوت این دیدار حساس بر عهده تورج حق وردی خواهد بود و جواد مداح و جلیل شعرانی او را در این امر یاری خواهند کرد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :