به گزارش تبریزمن، دو تیم ماشین سازی تبریز و خیبر خرم آباد از هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز یکشنبه در ورزشگاه تختی تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با تساوی پرگل ۳ بر ۳ خاتمه یافت.

شاگردان دست نشان که در بازی اول فصل خود پیروزی روحیه بخشی را بدست آورده بودند، در دقیقه ۷ بازی توسط ایمان رئیسی نسب به گل رسیدند تا خیلی زود از مهمان خود پیش بیافتند. برتری ماشین سازی تا دقیقه ۲۵ بازی ادامه داشت تا اینکه در این دقیقه امیر منصوریان برای تیم خرم آبادی گلزنی کرد تا نتیجه به تساوی یک بر یک تغییر کند.

این دیدار که در حضور ۳ تا ۴ هزار نفر برگزار می شد، در پایان نیمه اول با برتری ماشین سازی خاتمه یافت. به این ترتیب که ماشین در ۱۵ دقیقه پایانی این نیمه موفق شد روی دو حمله به دو گل برسد و در پایان این نیمه را با برتری ۳ بر یک به رختکن برود. گل‌های دوم و سوم سبزقبایان را فرزاد محمدی و حسین دوستدار به ترتیب در دقایق ۳۰ و ۳۷ به ثمر رساندند.

با شروع نیمه دوم این تیم مهمان بود که برای جبران گل خورده به میدان آمد و موفق شد در عرض ۴ دقیقه ۲ گل را وارد دروازه میزبان کرده و بازی را به تساوی بکشاند. برای این تیم هم مهدی عبدی و علی صدرا به ترتیب در دقایق ۵۳ و ۵۶ گلزنی کردند. در ادامه نیز تلاش های دو تیم ثمری نداشت تا اینکه دیدار دو تیم در هفته دوم با تساوی خاتمه یافته و ماشین سازی ۴ امتیازی شود.

از نکات و جواشی قابل ذکر این دیدار، می توان به داوری اشاره کرد که باعث اعتراضات شدید نادر دست نشان، سرمربی ماشین سازی شده بود. البته اشتباهات دروازه بان تیم ماشین سازی نیز در از دست رفتن سه امتیاز برای تیم بی تاثیر نبود.

 اسامی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز: پیمان شاملو، علی جراحکار، وحید فاروق، حسین دوستدار، پویا سیف پناهی، محمد فتحی، جعفر برزگر، افشین دانشیان، امین قاسمی نژاد، ایمان رئیسی نصب، فرزاد نخندی

سرمربی: نادر دست نشان – سرپرست: سیدمحمد علوی

اسامی تیم خیبر خرم آباد: محمد نعمتی، محمد ویزواری، امیر منصوریان، فرزاد بهاری، حمید گلزاری، یاسر درویش علم، مهدی عبدی، علی صدرا، مسعود ستاری، حسین جودتی، فرشاد امامی

سرمربی: سید مسعود شاهرخی – سرپرست: علی نیکبخت

قضاوت این دیدار بر عهده گروه داوری پیام حیدری- امیر داودزاده- علی الفتی- مرتضی عابدی بود. حسین استاد آقایی نیز به ناظر داوری این دیدار انتخاب شده بود.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :