سبزقبایان با سه امتیاز بسیار حساسی که دیروز در مسجدسلیمان بدست آوردند، یک پله در جدول رده بندی صعود کرده و در رتبه دوم جای گرفتند.

تبریزمن، سرویس ورزشی: دو تیم نفت مسجدسلیمان و ماشین سازی تبریز از ساعت ۱۷:۰۰ روز گذشته در حساس ترین دیدار هفته به مصاف هم رفتند که در این دیدار درنهایت با نتیجه دو بر یک به سود نماینده آذربایجان خاتمه یافت.

شاگردان رسول خطیبی که هفته گذشته در دیدار خانگی خود موفق به کسب برد نشده و مقابل ایرانجوان بوشهر به تساوی رسیدند، این هفته و در حالی که دیدار سخت تری هم پیش رویشان بود، موفق شدند با کسب سه امتیاز از خونه به خونه جلو زده و به تنهایی در رتبه دوم جدول بایستند.

تفاوت کار اینجاست که این بار تیم های مدعی و رقیبان مستقیم ماشین سازی بازی های خود را اکثرا واگذار کردند و بدین ترتیب سبزقبایان حتی امیدوار به پشت سر گذاشتن پیکان صدرنشین و قهرمانی هم هستند.

در حال حاضر پیکان با ۶۱ امتیاز مثل هفته های گذشته همچنان در صدرجدول حضور دارد و با توجه به نتایج رقابت های این هفته، ماشین سازی با ۵۵ امتیازی و اختلافی ۶ امتیازی با صدر، در رتبه دوم جای گرفته است. تیم های مس کرمان و خونه به خونه نیز ۵۳ امتیازی هستند و برای کسب رتبه سوم و همچنین سومین سهمیه تیم های صعود کننده به لیگ برتر رقابت تنگاتنگی را در هفته های پیش رو خواهند داشت.

ماشین سازی

اما آنچه که مشخص است اینکه با توجه به بازی های باقی مانده تیم های بالای جدولی، ماشینچی ها از شانس بسیار خوبی برای صعود به لیگ برخوردار هستند و رقیبان اصلی تیم در این مسیر کار سختی در رقابت با سبزقبایان خواهند داشت.

در حال حاضر، خونه به خونه از زمانی که حمید درخشان هدایت این تیم را به دست گرفته است، بدترین نتایج ممکنه را کسب کرده و کم کم با باخت و تساوی مقابل تیم های پایین و میانه جدولی از رتبه دوم سقوط کرده و از بین سه تیم بالای جدولی دور خواهد شد.

مس کرمان و فجرسپاسی دیگر تیم های مدعی هستند که وضعیت ثابتی نداشته و در بازی های خود عملکرد سینوسی داشته اند.

به این ترتیب باید منتظر ماند و دید که در ۵ هفته آینده شاگردان رسول خطیبی با ادامه روند خوب نتیجه گیری خود خواهند توانست به راحتی به سومین نماینده استان در سطح اول فوتبال کشور تبدیل شوند یا در بازی های آینده اتفاقات به نوع دیگری رقم خواهد خورد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :