سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: تیم فوتبال ماشین سازی بدلیل عدم حضور تیم آلومینیوم هرمزگان با نتیجه ۳ بر ۰ برنده دیدار اعلام می شود.

به گزارش تبریزمن، سید محمد علوی گفت: دیدار تیم‌های فوتبال ماشین سازی تبریز و آلومینیوم هرمزگان قرار بود روز پنجشنبه برگزار شود ولی بدلیل عدم حضور تیم هرمزگانی در تبریز این دیدار برگزار نخواهد شد.

وی افزود: در جلسه قبل از بازی این دو تیم دلیل عدم حضور تیم اعتصاب بازیکنان به دلیل مشکلات مالی عنوان شده است و بر اساس قوانین فدراسیون نتیجه این دیدار به دلیل عدم حضور تیم آلومینیوم قطعاً ۳ بر ۰ به سود ماشین سازی خواهد بود.

سرپرست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز اظهار داشت: با وجود این کادر فنی و بازیکنان ماشین سازی به همراه ناظر فدراسیون و کادر داوری و سایر عوامل اجرایی در ساعت مقرر شده مسابقه در باغشمال حضور خواهند داشت تا طی صورت جلسه ای توسط داوران و ناظر بازی عدم حضور تیم حریف در مسابقه به فدراسیون ارسال شود.

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز هم اکنون با ۲۷ امتیاز در رده ششم و تیم آلومینیوم هرمزگان با ۱۹ امتیاز در رده شانزدهم جدول رده بندی لیگ دسته اول باشگاه های کشور قرار دارند.


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :