پورموسوی گفت: از بازیکنان کمال تشکر را دارم چون آنها ۴ ماه بدون هیچ دریافتی بازی کردند و من به شرف آنها درود می‌فرستم.

به گزارش تبریزمن،  سیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: توانستیم از یک بازی سخت خارج از خانه ۳ امتیاز کسب کنیم. ما از همان دقایق اول به دنبال برد بودیم و برای کسب ۳ امتیاز تلاش می‌کردیم که خوشبختانه به هدف خود نیز رسیدیم.

وی افزود: ما در این مسابقه ۲ نیمه متفاوت  داشتیم. نیمه اول من به ۲ بازیکن متولد سال ۷۲ بازی دادم. ولی احتمال دادم که در دقایق حساس دچار استرس شوند و آنها را تعویض کردم. نیمه دوم شروع خیلی خوبی داشتیم. ما با دیدن بازی‌های قبلی ماشین‌سازی می‌دانستیم که بازیکنان آنها بعضی‌ها جاها کم می‌آورند از جمله بازی قبلی‌شان مقابل نفت تهران.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ماشین‌سازی تیم خیلی خوبی است و بازیکنان خیلی خوبی هم دارد اما هر بازی یک برنده و یک بازنده دارد. ما در همه مسابقات سعی می‌کنیم که به دنبال پیروزی باشیم که در برخی مواقع شکست می‌خوریم ما به دنبال ارائه بازی‌های هجومی هستیم که هواداران از آنها لذت ببرند اما متأسفانه در برخی دقایق احساسی بازی می‌کنیم که این ممکن است در آینده گریبانگیر ما شود.

سرمربی استقلال خوزستان درباره تعویض‌های این تیم اظهار داشت: ما تیم ماشین‌سازی را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم در نیمه دوم فقط به ارسال‌های بلند روی می‌آورند به همین دلیل نیاز بود که هم بازیکنان باتجربه و هم بازیکنان قدبلند به زمین بیاوریم. شکل بازی ماشین‌سازی ما را مجاب کرد که بین ۲ نیمه ۲ تعویض کنیم.

پورموسوی در مورد صحبت‌هایش در نشست خبری پیش از این مسابقه نیز تصریح کرد: من از مسئولان استان انتظار حمایت از از تیم را دارم که تا الان هیچکس به جز استاندار از ما حمایت نکرده است. از بازیکنان کمال تشکر را دارم چون آنها ۴ ماه بدون هیچ دریافتی بازی کردند و من به شرف آنها درود می‌فرستم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :