به گزارش تبریزمن، دو تیم آلومنیوم هرمزگان و ماشین سازی تبریز از سری رقابت های هفته اول مسابقات لیگ دسته یک کشور در دیداری جذاب به مصاف هم خواهند رفت.

ماشین سازی ریشه دارترین تیم فوتبال آذربایجان بوده و از نظر تعداد هوادار، همچون تراکتورسازی در وضعیت بسیار مطلوبی قرار دارد.

در چند سال اخیر سوء مدیریت و عدم حمایت باعث شد تا سبزقبایان پرطرفدار آذربایجان راهی دسته دو شده و نتایج ضعیفی هم کسب کنند. با این حال در فصل جدید رقابت ها همتی جدید گمارده شد و پس از همکاری شهرداری، شورای شهر و باشگاه ماشین سازی، شرایط برای حضور ماشین در لیگ دسته یک فراهم شد.

با وجود حدث، گمان و بالا و پایین های فراوان در خصوص موارد مختلف از جمله نام تیم، ماشینچی ها توانستند اردوهای آمادگی خوبی برگزار کرده و با ثبت قرارداد با بازیکنانی جوان و بومی در کنار با تجربه ها تیمی قدرتمند و مدعی صعود به لیگ برتر را راهی مسابقات کرده و با سرمربیگری فرد با دانشی همچون دست نشان، در انتظار آغاز رقابت ها برای ثبت شروعی مقتدرانه است.

در همین راستا لیگ دسته یک فوتبال کشور امروز دوشنبه با برگزاری ۱۰ دیدار آغاز خواهد شد که در یکی از این دیدارها تیم ماشین سازی تبریز نماینده استان در این رقابت‌ها از ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف میزبانش آلومینیوم هرمزگان می‌رود.

این دیدار در ورزشگاه خلیج فارس هزمرگان و با قضاوت گروه داوری یاسر همرنگ، حسین رحیمی پور، محمد عطایی و مهدی موسی پور برگزار خواهد شد. ضمن اینکه عباس شهرجو به عنوان ناظر این بازی انتخاب شده است.

برنامه کامل دیدارهای هفته اول لیگ دسته یک فوتبال کشور (جام آزادگان) به شرح زیر است:

روز دوشنبه ۲۶ مردادماه از ساعت ۱۷:۱۵

– فولاد یزد – نساجی مازندران در ورزشگاه شهید نصیری

– گل گهر سیرجان – مس رفسنجان در ورزشگاه اختصاصی گل گهر

روز دوشنبه ۲۶ مردادماه از ساعت ۱۷:۳۰

– خونه به خونه بابل – فجرسپاسی شیراز در ورزشگاه شهدای هفتم تیر

– خیبر خرم آباد – پارسه در ورزشگاه تختی

– آلومینیوم اراک – نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه امام خمینی (ره)

– پیکان تهران – داماش گیلان در ورزشگاه شهدا

– پاس همدان – شهرداری اردبیل در ورزشگاه قدس

– آلومینیوم هرمزگان – ماشین سازی تبریز در ورزشگاه خلیج فارس

روز دوشنبه ۲۶ مردادماه از ساعت ۱۸

– مس کرمان – گیتی پسند اصفهان در ورزشگاه امام علی (ع)

روز دوشنبه ۲۶ مردادماه از ساعت ۱۹

– صنعت نفت آبادان – ایرانجوان بوشهر در ورزشگاه تختی

w1_y94_mashinsazi_alominiumhormozgan


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :