به گزارش تبریزمن، نادر دست نشان سرمربی جدید سبزپوشان آذربایجان در خصوص امضای قرارداد با قدیمی ترین تیم فوتبال آذربایجان و انتخاب شدن به عنوان سرمربی جدید این تیم به خبرنگار تبریزمن گفت: ماشین سازی یکی از تیم های با سابقه و صاحب سبک فوتبال کشور است که متاسفانه در چند سال اخیر با توجه به بی مهری ها و بی توجهی هایی که به آن شد جایگاه واقعی خود را از دست داد. با این وجود در حال حاضر و با توجه به همدلی موجود میان تمامی مسئولین ورزشی تبریز و هماهنگی های انجام شده با شهرداری که نشان از یکدلی و اهتمام برای لیگ برتری شدن و پس گرفتن جایگاه ماشین سازی دارد، آینده بسیار روشن و امیدوار کننده ای برای این تیم متصور شده و بدون هیج مسئله خاصی با مدیرعامل باشگاه به توافق رسیدیم تا در کنار هم برای شادی و نشاط هواداران و مردم آذربایجان تلاش کنیم.

وی ادامه داد: انگیزه لازم برای کسب موفقیت و قرار گرفتن در سطوح بالای فوتبال کشور، در مدیریت، هواداران و همه اعضای این باشگاه دیده شده که نوید یک فصل خوب و پر نشاط را برای ما می دهد. پس از امضای قرارداد نیز به همراه مدیرعامل باشگاه اقدام به برنامه ریزی کرده و اولویت های خود را مشخص کردیم.

دست نشان همچنین گفت:درخواست من از باشگاه، وجود انگیزه و حمایت لازم برای کسب سهمیه لیگ برتر و نتایح عالی در رقابت های دسته یک بود. اگر به خاطر مسائل مالی در ماشین سازی حضور پیدا می کردم، شرایط جور دیگری رقم می خورد اما من خودم نیز علاقه دارم تا با ماشین سازی پیشرفت کرده و شرایط شغلی خود را نیز بهبود دهم.

نادر دست نشان (1)

دست نشان در پاسخ به این سوال که بازیکنان بومی در تیم فصل آینده ماشین سازی چه جایگاهی خواهند داشت، اظهار کرد: طبق برنامه ریزی انجام شده در همین چند روز آینده تست گیری از بازیکنان و داوطلبان را آغاز خواهیم کرد، در این برنامه نیز امتیازات ویژه ای برا بازیکنان بومی و نیز بازیکنانی که در تیم فصل گذشته حضور داشتند در نظر گرفته ایم و اولویت انتخاب نفرات ما با آنان خواهد بود.

در ادامه نیز برای تقویت تیم و رفع نقاط ضعف ترکیب از بازیکنان با تجربه تر و غیربومی نیز استفاده خواهیم کرد. در کادر فنی هم بیشتر از افراد و استعداد های بومی موجود استفاده خواهیم کرد اما در کنار آن یک و در صورت نیاز دو کمک مربی دیگر به تیم اضافه خواهند شد.

سرمربی تیم ماشین سازی ادامه داد: پس از کامل شدن تیم طبیعتا دوران بدنسازی و اردوهای آمادگی خود را برپا خواهیم کرد تا در لیگ دسته یک فصل آینده بهترین نتایج را بدست آوریم. بنده به عنوان یک ماشینچی، آذربایجانی هیچگونه کوتاهی در امر پیشرفت و کمک به باشگاه انجام نخواهم داد و آماده ی پذیرفتن کمک، پیشنهاد و انتقاد از طرف پیشکسوتان و فوتبالی های استان می باشم تا در جهت اعتلا و سربلندی ماشین سازی بزرگ عملکرد بهتر و موثر تری از خود به جای بگذارم.

نادر دست نشان در خاتمه و خطاب به هواداران تیم گفت: من بسیار مفتخرم که در تیم دیرینه و با سابقه ماشین سازی حضور خواهم داشت. به یاد دارم که در سال های بازیگری خود، زمانی که در تبریز و بازی های ماشین سازی حضور داشتیم، هواداران این تیم پشت نیمکت حریف، تیم ماشین را تشویق کرده و در همه حال حامی باشگاه بودند، از این که بار دیگر در این جمع حضور داشته و نقشی در روند صعودی تیم خواهم داشت، احساس فوق العاده ای دارم. امیدوارم بعد از تراکتورسازی بزرگ، افتخار ایران، ماشین سازی هم با حمایت هواداران و مسئولین پله های ترقی را سپری کرده و قطب دیگری در فوتبال تبریز پدید آید. این لیاقت در تبریز و مردم آذربایجان وجود دارد و مطمئنا به موفقیت دست خواهیم یافت.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :