پور حسین گفت: ظرف سه هفته اخیر که دو بازی از آن خارج از خانه بوده است حریفان به قدرت ماشین سازی پی برده و همگان اذعان دارند این تیم شخصیت تیمی خود را بدست آورده است.
تبریزمن، سرویس ورزشی: صادق پور حسین مربی تیم ماشین سازی تبریز اظهار داشت: بازی های زیبا و تماشاگر پسند موجب شده است تا تماشاگران از بازی زیبای این تیم لذت ببرند و جای بسی خوشبختی است که در اوایل فصل به این مهم دست یافته ایم.

وی اظهار داشت: در بازی برابر صبای قم سه بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم اما با این وجود میزبان بازی تدافعی از خود به نمایش گذاشت و برای تساوی به میدان آمده بود.

پور حسین با اشاره به اشتباهات تاثیرگذار داوری در دو بازی گذشته اذعان داشت: اشتباه جزو داوری است اما متاسفانه فوتبال روی بد خود را همیشه به ماشین سازی نشان می دهد و اشتباهات در نتیجه بازی تاثیرگزار بوده و ۴ امتیاز حساس را از ماشین سازی گرفته است.

وی اظهار داشت: تمامی تلاش خود را برای کسب حداکثر بازیها بکار بسته ایم اما وقتی در دو یا سه صحنه تاثیر گذار تصمیات اشتباهی گرفته می شود تمامی رشته های کادر فنی پنبه می شود.

پورحسین اظهار امیدواری کرد: در آینده شاهد چنین اشتباهاتی نباشیم تا بازیکنان و هواداران زیر فشار اشتباهات داوری از لحاظ روحی لطمه نبینند.

وی اضافه کرد: از این تیم بیشتر خواهید شنید چون تمام فاکتورها را برای موفقیت در لیگ برتر را دارد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :