مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری و باشگاه ماشین سازی تبریز به عنوان اولین میهمان برنامه موج فوتبال در خصوص دومین پیروزی ماشین سازی در یزد گفت: ابتدا باید به هواداران، بازیکنان و کادر فنی تیم ماشین سازی دومین پیروزی تیم را تبریک بگویم. این تیم تمرینات خود را به صورت منظم و مرتب زیر نظر کادر فنی انجام می دهد و امیدواریم این روند در ادامه نیز صورت گیرد تا ماشین سازی بتواند در بازی های خارج و داخل از خانه حداکثر امتیازات را کسب کند .

به گزارش تبریزمن، میرمعصوم سهرابی افزود: خوشبختانه با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، هیئت فوتبال استان و شورای تأمین مجوز داده شد تا مسابقات تیم ماشین سازی در استادیوم تختی برگزار شود. قطعا بازی در این استادیوم یادآور دوران گذشته است و امیدوار هستیم هواداران با حمایت از تیم محبوب خود در کنار تراکتور از حیثیت فوتبال آذربایجان و تبریز دفاع کنیم .

وی تصریح کرد: با توجه به هدف گذاری و وحد رویه ای که شورای سازمان در نظر گرفته است، تیم ماشین سازی برای صعود به لیگ برتر و تیم شهرداری برای بازیکن پروری و کشف استعداد های استان و تبریز در نظر گرفته شده است و  آقای اکبرزاده و هیئت مدیره بودجه ای که درخواست کرده بودند برای بستن تیمی به لیگ برتر بود و خوشبختانه براساس این بودجه نیز تیم خوبی بسته شده است که امیدواریم کسب نتایج خوب را در ادامه نیز شاهد باشیم. البته اگر بازیکنی هم نیاز بود تا برای تقویت تیم جذب شود، در نیم فصل اضافه خواهد شد تا هدفگذاری که توسط هیئت مدیره و شورای سازمان در نظر گرفته شده است محقق گردد .

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در خصوص پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد ها قبل از بازی آلومینیوم اشاره کرد: با توجه به اینکه اعضاء هیئت مدیره این قول را داده بودند که در صورت کسب نتایج خوب بعد از بازی یزد درصدی از قرارداد ها پرداخت خواهد شد که امیدواریم بتوانیم ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد ها را قبل از بازی روز جمعه پرداخت کنیم. علت تأخیر احتمالی در پرداخت‌ها زیاد بودن تیم‌های تحت پوشش شهرداری است چرا که تا پول دریافت و بین تیم‌ها توزیع شود، زمان سپری می‌شود. با قولی که شهردار داده است انشالله مبالغ این هفته پرداخت خواهد شد .

وی بیان کرد: با توجه به اولین بازی تیم ماشین سازی در تبریز که شاهد حضور ۷ الی ۸ هزار نفر بودم احساس خاصی به من دست داد. جا دارد از اعضاء شورای اسلامی، شهردار محترم کلانشهر تبریز تشکر کنم که باعث امیدواری و نشاط هواداران ماشین سازی و همشهریان عزیز شدند و نشاط و شادابی خاصی به جامعه ورزش استان تزریق شده است. امیدوار هستیم هواداران در بازی جمعه نیز تیم محبوب خود را تنها نخواهند گذاشت و حضور پرتعداد هواداران احساس مسئولیت ما را زیاد می کند چرا که باید به خاطر تماشاگران، زحمات شورا و شهردار فعالیت، پشتیبانی و عملکرد خوبی داشته باشیم تا نتایج مورد نظر کسب شود .

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تبریز گفت: در موفقیت یک تیم تنها بازیکنان و کادر فنی نقش ندارند بلکه عوامل بیرونی از جمله تماشاگران، کادر اداری، سخت افزاری و دیگر عوامل باید در کنار یکدیگر باشند تا تیمی در حد نام تبریز و ماشین سازی تشکیل داد و امیدواریم این تیم در کنار تراکتورسازی در کشور حرفی برای گفتن داشته باشد و همانند دهه های گذشته سه تیم در لیگ برتر داشته که قطعا آن زمان استخوان بندی تیم ملی از تبریز و آذربایجان خواهد بود و امیدواریم به این هدفی که داریم برسیم .

وی در خصوص عدم استفاده از بازیکنان بومی در تیم ماشین سازی اظهار داشت: با توجه به اینکه با رأی شورای سازمان ورزش کمتر از چهار هفته است که مسئولیت ماشین سازی را به عهده گرفته ام هیچ نقش و دخالتی در جذب نفرات نداشتیم و بازیکنان جذب شده بر اساس تصمیمات و هدف گذاری های هیئت مدیره صورت می گرفته و مدیریت نیز عمل کرده است .

وی در پاسخ به این سوال که حمایت های شهرداری از ماشین سازی تا چه زمانی می باشد پاسخ داد:  تصمیمی که شورای سازمان ورزش، شورای اسلامی و شهردار محترم گرفته اند، با توجه به درخواست هواداران متعصب این تیم از شهردار، رئیس هیئت فوتبال، رئیس شورای اسلامی،  مالکیت تیم ماشین سازی توسط شهرداری خریداری شده و با برنامه ریزی های کوتاه و بلند مدت سعی در این داریم ماشین سازی از تیم به باشگاه تبدیل شود و تمام امکانات مورد نیاز یک باشگاه حرفه ای را برای این تیم فراهم کنیم. البته خوشبختانه امکانات سازمان ورزش شهرداری تکمیل بوده  و بازیکنان و کادر فنی از امکانات باشگاه شهرداری استفاده می کنند. تیم شهرداری با وجود قدمت چند دهه خود تنها مشکلی که داشت تماشاگر نداشت، ولی ماشین سازی با وجود هوادارانش می تواند همانند تراکتورسازی که در آسیا شرکت می کند، این تیم نیز به موفقیت و رده های بالاتر صعود کند .

سهرابی ادامه داد: دوران افت تراکتورسازی زمانی بود که تیم های ماشین سازی و شهرداری سقوط کردند. امیدواریم با صعود ماشین سازی به لیگ برتر دوران طلایی این  خطه همیشه باقی بماند و برای ادامه این روند دو یا سه تیم قدرتمند در لیگ برتر داشته باشیم. خوشبختانه با حمایت های شورا و شهردار ورزشی شهر تبریز، بین شهروندان شور و نشاط مضاعفی بوجود آمده است. تماشاگر یکی از عوامل مهم در فوتبال است که ما استارت برنامه های خود را برای آنها زده ایم و کانون هواداری منسجم تشکیلات و ساختمانی در نظر  خواهیم گرفت تا ساختار این تیم را بسازیم. در ادامه برنامه های خود می خواهیم امکانات سخت افزاری را افزایش بدهیم تا در فوتبال حرفه ای حرفی برای گفتن داشته باشد .


Galaxy S7 - 944 x 150

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :