بیست و ششمین هفته از رقابت های دسته اول لیگ آزادگان فردا در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود که در مهمترین بازی ماشین سازی تبریز میزبان پیکان صدرنشین است.

به گزارش تبریزمن، در حالی فردا شاهد آغاز هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور خواهیم بود که پیکان صدرنشین باید در خانه تیم ماشین سازی به میدان برود. تیمی که در هفته های اخیر با کسب سه پیروزی متوالی و هم چنین متوقف کردن تیم خونه به خونه در بابل شرایط خوبی برای مدعی شدن پیدا کرده است و اگر به همین منوال ادامه دهد محتمل است در هفته های آتی جای فجر سپاسی یا خونه به خونه را در رتبه های دوم یا سوم جدول بگیرد.

اگر چه پیکان ۶ امتیاز از فجرسپاسی پیش است و حتی در صورت شکست هم صدرنشین باقی خواهد ماند اما برای نزدیک تر شدن به قهرمانی در این رقابت ها برای پیروزی بازی خواهد کرد و از سویی ماشین سازی برای افزایش بخت خود برای صعود چاره ای جز پیروزی در این دیدار ندارد و این نوید یک بازی زیبا را می دهد.

فجرسپاسی تیم دوم جدول بعد از شکست تلخی که در برابر داماش گیلان داشته این هفته هم باید در خارج از خانه بازی کند و حریف گیتی پسند است. تیمی که به منطقه خطر نزدیک است و بی شک برای پیروزی در این دیدار گام به میدان می گذارد.

فجرسپاسی این بار بر خلاف هفته های قبل برای ماندن در رده دوم جدول چاره ای جز پیروی ندارد و اگر پیروز نشود ممکن است برای اولین بار در این فصل این موقعیت در اختیار تیم خونه به خونه قرار گیرد. خونه به خونه هم اکنون در رتبه سوم جدول است و این هفته مصاف با تیم مس رفسنجان را تجربه خواهد کرد. خونه به خونه در صورت پیروزی در این دیدار همان طور که اشاره شد حتی می تواند به صعود به رتبه دوم جدول امیدوار باشد اما اگر پیروز نشود مس کرمان مترصد فرصت خواهد بود تا با عبور از سد نساجی مازندران بار دیگر سوم شود.

دیگر تیم ها از جمله نساجی مازندران و صنعت نفت آبادان بخت زیادی برای صعود به لیگ برتر ندارند و باید در هفته های باقی ماند برای دفاع از نام و اعتبار خود بازی کنند. در قعر جدول هم فاصله بین تیم ها نزدیک است و هم اکنون نمی توان از سقوط قطعی تیمی به دسته دوم خبر داد. به واقع مجال جبران برای همه تیم ها وجود دارد. با پایان فصل جاری سه تیم بالای جدول به لیگ برتر صعود می کنند و پنج تیم انتهای جدول هم دسته دومی می شوند تا فصل آتی بازی ها در یک گروه ۱۸ تیمی برگزار شود.

برنامه هفته بیست و ششم لیگ یک

 یکشنبه ۲۵ بهمن

۱۴:۱۵ خیبر خرم آباد- فولاد یزد (تختی خرم آباد)

۱۴:۱۵ گیتی پسند اصفهان- فجر سپاسی شیراز (آرارات اصفهان)

۱۴:۱۵ مس رفسنجان- خونه به خونه بابل (شهدا رفسنجان)

۱۴:۱۵ گل گهر سیرجان- صنعت نفت آبادان (اختصاصی گل گهر)

۱۴:۱۵ پارسه تهران- پاس همدان (صنایع دفاع تهران)

۱۴:۱۵ نساجی مازندران – مس کرمان (شهید وطنی قائمشهر)

۱۴:۱۵ ماشین سازی تبریز- پیکان تهران (تختی تبریز)

۱۴:۳۰ آلومینیوم هرمزگان-  آلومینیوم اراک (خلیج فارس بندر عباس)

۱۴:۴۵ ایرانجوان بوشهر- داماش گیلان (شهیدبهشتی بوشهر)

۱۴:۴۵ نفت مسجدسلیمان- شهرداری اردبیل (شهیدبهنام محمدی)

 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :