تیم فوتبال ماشین سازی تبریز، همچنان در حسرت کسب پیروزی در بازی های خانگی است.

به گزارش تبریزمن، دو تیم ماشین سازی تبریز و خونه به خونه بابل از سری رقابت های هفته ششم لیگ آزادگان در استادیوم باغشمال به مصاف هم رفتند که این دیدار نهایت با نتیجه تساوی دو بر دو خاتمه یافت.

ماشین سازی در حالی در بدست آوردن سه امتیاز این دیدار خانگی نیز ناکام ماند که پیش از این نیز موفق به کسب پیروزی در برابر هواداران خود نشده بود.

این بازی از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه تختی (باغشمال) آغاز شد و در دقیقه سه مسابقه، امین قاسمی نژاد موفق شد از روی نقطه پنالتی، گل نخست ماشین سازی را وارد دروازه میهمان کند. اما گل هادی شکوری در دقیقه ۳۱ بازی، موجب شد تا دو تیم با تساوی یک بر یک راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم، این بار تیم میهمان توسط حسین کیانی به گل رسید تا این تیم، بازی باخته را با برد دو بر یک عوض کند؛ ولی دومین گل امین قاسمی نژاد، کار را به تساوی کشاند و دو تیم با تساوی دو بر دو به کار خود پایان دادند. ماشین سازان در هر سه بازی خانگی خود، از کسب پیروزی بازمانده اند و هر سه دیدار خود را با تساوی پشت سر گذاشته اند.

 شاگردان نادر دست نشان با این تساوی، ۱۰ امتیازی شدند و تیم خونه به خونه نیز، به امتیاز هشتم خود رسید. ماشین سازان در هفته هفتم مسابقات، روز سه شنبه (۳۱ شهریور) در خارج از خانه به مصاف پیکان می روند.

DSC_0145


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :