شاید کسی باورش نمیشد که روزی شهرداری با در اختیار گرفتن مالکیت ماشین سازان از این تیم قدمیم حمایت کند و کار بجایی برسد که با تصمیم قاطع اعضا شورا و شهردار، این تیم بجای شهرداری در دسته یک حضور یابد.ولی انگار برخی آقایان از این اتفاقات ناراحت هستند و نقشه های شومی در سر دارند تا ماشین سازی را نابود کنند.

به گزارش تبریزمن، بعد از چندین سال بلاتکلیفی و دست به دست شدن قدیمی ترین باشگاه فوتبال شمالغرب که همیشه در این ماجراها پای افراد خاصی در میان بود، بالاخره با درایت و خوشفکری اعضای شورا و شهردار تبریز برای اولین بار طی چند سال گذشته، تیم ماشین سازی با حمایت های مالی شهرداری توانست تمامی بدهی های قبلی خود را تسویه نموده و با تشکیل تیمی بومی در مسابقات لیگ دسته دو حضور یافته و با وجود دیر بسته شدن تیم، سهمیه دسته دومیاستان را براحتی حفظ کند.

حمایت های شهرداری جواب داد و باز هم شاهد حضور چندین هزار نفر تماشاگر با تعصب در ورزشگاه پیر باغشمال بودیم.شور و نشاط دوباره به جمع هواداران قدیمی ترین تیم آذربایجان برگشت.بیرق های سبز بیرون آمد و تیم جان گرفت.شورا و شهردار نتیجه حمایت هایش را دید و تصمیم بر حمایت های بیشتر شد.

شاهد ضیافت شام شهردار و اعضای شورا با بازیکنان تیم در آخرین روزهای فصل قبل بودیم و قول حمایت های بیشتری که تک تک اعضا از دکتر دبیری تا دکتر ایران آهور بر آن تاکید داشتند.همه این ها جواب داد و تیم در دسته دو ماند، جلسه شورای سازمان ورزش شهرداری تشکیل شد و همگی با رای قاطع نظر به حضور ماشین سازان بجای شهرداری در لیگ دسته یک دادند.تصمیمی که با واکنش های جالبی از سوی هواداران و جامعه ورزش استان همراه شد.تحسین ها برانگیخته شد و همه به فکر روزهایی افتادند که باز هم ماشین و تراکتور در لیگ دربی برگزار میکنند.

همه این اتفاقات در شرایطی افتاد که در چند سال گذشته همیشه آقایانی خاص با تصمیمات خاص دوست داشتند نفر اصلی تصمیم گیرنده در مورد ماشین سازی باشند، اقایانی که با تصمیمات خنده دار و صد البته خاصشان همیشه تیم را در ورطه نابودی قرار داده بودند.همین آقایان مثلا فوتبالی بودند که باعث لکه دار شدن نام ماشین سازان در چند سال اخیر شدند.هر روز تیم را به نفری جدید میفروختند.هم سود مالی میبردند و هم در نظر خودشان تیم در دستاشان بود.

آقایان مثلا فوتبالی که صد البته افراد سیاسی و دارای نیات خاصی نیز بودند هیچ وقت دوست نداشتند قدیمی ترین تیم فوتبال شمالغرب سر و سامانی بگیرد.مالکیت شهرداری بر باشگاه ماشین سازی و جان گرفتن دوباره این تیم باز هم باعث ناراحتی آقایان شد.جلسات مخفی دوباره شروع شدند.لابی های مختلف برای عدم حمایت شهرداری از ماشین سازان ایجاد شد.آقایان این بار سراغ اعضای شورا هم رفتند تا آنها را در مورد حمایت از ماشین سازی منحرف کنند.

حالا جالب است همه بدانند که این آقایان دوباره دست به کاری جدید و شیطانی زده اند، تصمیم برای فروش ماشین سازی به بخش خصوصیآ انهم از نوع فروشگاه های فرش و …. نمیدانیم دردشان چیست که نمیتوانند بیکار بنشینند ولی میدانیم که نیت های خوبی ندارند.افراد محبوبی نیستند و سابقه خوشی در فوتبال ندارند.به زور خود را در فوتبال نگه داشته اند و اگر بتوانند ریشه فوتبال آذربایجان را از بیخ میکشانند.

در انتها باید بگوییم که از آقایان خواهشمندیم دست از سر ماشین سازی بردارند.بخدا ماشین سازی دایه مهربان تر از مادر نمیخواهد.حال روز و ماشین با حمایت های شهرداری خوب است.این تیم تازه توانسته نفس راحتی بکشد.آقای … و آقای محترم …که مثلا فوتبالی هستید! لطفا کنار بنشینید.دیگر زمان بازی با سرنوشت ماشین سازی از سوی شما گذشته است.

ماشین سازان با مالکیت شهرداری در بهترین وضعیت قرار دارد و با تصمیمی که شهردار محترم و اعضای شورا گرفته اند این تیم در سال جاری با حضور در مسابقات دسته یک میخواهد خود را برای حضور در لیگ برتر اماده کند، پس آقایان لطفا خفه شوید و روی اعصاب هواداران راه نروید که در این صورت اهداف و مشخصاتتان به مردم و هواداران معرفی خواهد شد.

گفتنیست جریان های پشت پرده فوتبال آذربایجان که همه به خوبی آنها را میشناسند این روزها آنقدر مصمم به نابودی ماشین سازان هستند که حتی مشتری جدید را میخواهند پیش شهردار تبریز هم ببرند تا وی راضی به فروش تیمی شود که متعلق به مردم همین شهر است.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :