مدیر کل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: مالیات عملکرد سال ۱۳۹۴ صاحبان مشاغل با نظر اتحادیه مربوط به میزان مالیات قطعی شده سال ۱۳۹۳ تعیین می شود.

به گزارش تبریزمن، رسول رسولی روز چهارشنبه افزود: این مودیان اگر در زمان تسلیم اظهارنامه مبلغ کل مالیات را پرداخت کنند تا تاریخ ۱۵ مرداد‌ امسال برگه‌های قطعی مالیاتی خود را دریافت خواهند کرد.

وی افزود: آن دسته از مودیانی که قادر به پرداخت مالیات خود به صورت یکجا همراه اظهارنامه و تا پایان تیر ماه نمی باشند، با مراجعه به اداره امور مالیاتی می توانند نسبت به پرداخت مالیات متعلق در چهار قسط مساوی حداکثر تا پایان مهر ماه سال جاری اقدام کنند.

رسولی با بیان اینکه چارچوب این توافقنامه با توجه به شرایط اقتصادی کشور و میزان فعالیت اصناف در سنوات گذشته در نظرگرفته شده است، گفت: مودیان باید به منظور برخورداری از شرایط توافق، مفاد مطرح شده در آن را رعایت کنند، در موعد مقرر نسبت به تسلیم الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی اقدام نموده و کد رهگیری دریافت کنند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه مهلت تسلیم اظهارنامه های مالیاتی اصناف و صاحبان مشاغل بر اساس اصلاحیه جدید قانون مالیات های مستقیم به پایان خرداد ماه تغییر یافته است، مودیان محترم مالیاتی از هم اکنون می توانند با مراجعه به سامانه عملیات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور به آدرسwww.tax.gov.ir نسبت به ارسال اظهارنامه و پرداخت مالیات به صورت الکترونیکی اقدام کنند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :