شهردار تبریز، در بازدید سرزده از شهرداری منطقه پنج تبریز، در جریان نحوه رسیدگی به مراجعات شهروندان در این منطقه قرار گرفت.

 

به گزارش تبریزمن، دکتر صادق نجفی در جریان این بازدید، با تنی چند از شهروندان گفتگو کرده و ساز و کار فعالیت اداری این مجموعه را در ایام نوروز را ارزیابی کرد.

وی در حاشیه بازدید خاطرنشان کرد: شهرداری، دستگاهی است که به واسطه ماموریت‌های ویژه و مستمر خود، همواره فعال و پویا است و تعطیلی در آن مفهومی ندارد.

وی با تاکید بر این‌که هیچ افقی برای شهرداری، مهم‌تر از «تکریم ارباب‌رجوع» و «جلب رضایت شهروندان» نیست، اظهار داشت: همراهی و حمایت شهروندان، بزرگترین سرمایه شهرداری در دو سال اخیر بوده است، بنابراین اجازه نمی‌دهیم این سرمایه متعالی، با یک برخورد نابجا و ناشایست، مخدوش شود.

دکتر نجفی با اشاره به موقعیت خاص شهرداری منطقه پنج در مدیریت ورودی شرقی تبریز، بر لزوم آغاز هریچه سریع‌تر وظایف این منطقه در برنامه‌و‌بودجه سال ۹۵ تاکید کرد.

وی  همچنین در جلسه‌ای با یعقوب هوشیار شهردار منطقه پنج، ضمن قدردانی از زحمات مدیریت و کارکنان این مجموعه در ایام نوروز، مواردی را در خصوص کاستی‌ها و نقاط ضعف منطقه  متذکر شد.

گفتنی است در این بازدید میراعتماد عمادی، مدیرکل روابط‌عمومی و بین‌الملل شهرداری تبریز و فرخ جلالی مدیرکل حوزه ریاست شهرداری نیز حضور داشتند.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :