به گزارش تبریزمن، احمد کامدار بازیکن بومی تیم تراکتورسازی، در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص آخرین وضعیت خود گفت: متأسفانه در حالت فعلی هیچ چیز مشخص نیست. با اتفاقی که رخ داده است و با توجه به مصاحبه ای که انجام شده، از باشگاهی که برایش از جان و دل زحمت کشیدم هم ناراحت و هم دلشکسته شده ام و به همین جهت ماندنم در تراکتورسازی دیگر صلاح نیست.

وی افزود: سال گذشته عملکرد بدی نداشتم که این برخورد را با من داشته باشند. انشالله می روم و زمانی برمی گردم که شأن و منزلتمان حفظ شود. از اینکه نام من در لیست انتظار نوشته شده واقعا ناراحت شده ام.

کامدار در خصوص پیشنهاداتی که دارد گفت: در حالت فعلی از تیم های گسترش فولاد، ذوب آهن و فولاد خوزستان پیشنهاد دارم. منتظر هستم تکلیفم مشخص شود تا امروز یا فردا رضایت نامه ام را بگیرم.

http://anaj.ir/Upload/Image/1394/02/Orginal/73bc89568c5c4587aff804a3e6216d51..jpg

وی در پاسخ به این سوال که رفتنش از تراکتورسازی قطعی شده است اظهار داشت: بله، اگر من را هم بخواهند دیگر ماندنم در این تیم صلاح نیست. برویم و زمانی برگردیم که شأن تمام ترک ها حفظ شود.

بازیکن تراکتورسازی در خصوص آمادگی خود ادامه داد: بعد از پایان بازی های لیگ، سه روز استراحت کردم و سپس تمرینات انفرادی و اختصاصی خود را آغاز کرده ام. خوشبختانه از آمادگی خوبی برخوردار هستم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :