احتمال دارد علی حمودی، مدافع تیم سپاهان که در حال حاضر خدمت سربازی خود را در باشگاه تراکتورسازی سپری می‌کند، نیم فصل تبریز را به مقصد اصفهان ترک خواهد کرد.

به گزارش تبریزمن، با اینکه هنوز باشگاه سپاهان و تراکتور موضع‌گیری خاصی بابت حضور یا عدم حضور حمودی در تبریز انجام نداده‌اند اما حمودی موضع خاصی نسبت به این موضوع ندارد و همه چیز را به مدیران دو باشگاه سپرده است.

 مدافع کناری و سرباز تراکتور در خصوص بازگشت تونی به تبریز و شروع دور جدید تمرینات گفت: بعد از چند روز تعطیلی تمرینات را شروع کردیم و پس از مدتی آقای تونی هم به تیم اضافه شدند و حالا تمرینات زیر نظر ایشان پیگیری می‌شود. به نظر من این دوره از تمرینات تراکتور تغییرات زیادی داشته است.

وی ادامه داد: این تغییرات از نظر فکری و روحی است که از سوی تونی به کادرفنی منتقل شده تا بچه‌های تراکتور با شرایطی متفاوت در تمرینات حاضر شوند. خدا را شکر مشکل خاصی نیست و با تمام قوا خودمان را برای بازی با فولاد آماده می‌کنیم.

حمودی در خصوص مرخصی تونی الیویرا و اینکه آیا این موضوع در شرایط حساس لیگ، به ضرر تراکتورسازی نبود، اظهار کرد:  تونی به دلایل خاصی که خودش داشت و یکی از آنها بیماری همسرش بود مرخصی گرفت. تعطیلات لیگ ۲۰، ۲۵ روز بود که نمی‌شد در تمام طول این مدت تمرین کنیم. به همین خاطر بعد از چند روز تعطیلی و استراحت برگشتند و حالا اینکه چند روز برگشت‌شان به طول انجامید قطعا با هماهنگی باشگاه بوده است. خدا را شکر بعد از آنکه آمدند تمرینات به خوبی در حال برگزاری است و امیدوارم با شرایطی که بچه‌ها دارند بتوانیم از این فضا خارج شویم.

حمودی

 مدافع کناری سرخپوشان ادامه داد: همانطور که می‌دانید امسال شاکله اصلی تراکتور بسیار عوض شد و بازیکنان جدیدی به تیم اضافه شدند. بازیکنانی که همه در یک سطح هستند که شاید تونی فکر می‌کرد بتواند با آنها راحت‌تر کار کند. اما این اتفاق نیفتاد و هماهنگی بازیکنان کمی طول کشید چون جدای بازیکنان جدید چندین خارجی هم به تراکتور اضافه شده بودند. تیم واقعا از نظر هماهنگی تغییر کرده بود و این مساله برای ترمیم احتیاج به وقت و زمان داشت. به هرحال تیم در این چند هفته نتیجه نگرفت و همین شد که تونی این‌بار با شیوه‌ای متفاوت در تمرینات حاضر شود. این شیوه جدید تمرینات تونی با اول فصل فرق دارد و مصمم است تا با این بازیکنان و خارجی‌های تیم مقابل فولاد تراکتور از بحران خارج شود.

وی در خصوص کمک های مالی به تراکتور و مشکلات باشگاه در این خصوص گفت: اول باید یک نکته در مورد بازیکنان سرباز بگویم که پولی نمی‌گیریم و شاید برای ما این مساله زیاد مهم نباشد اما اینکه می‌گویند ما کم‌کاری می‌کنیم اصلا صحیح نیست. اگر دقت کرده باشید همین سروش رفیعی و شجاع خلیل‌زاده سربازان تراکتور هستند که در همین تیم مصدوم شدند و تازه به شرایط خوب رسیده‌اند. ما انتظار پول نداریم اما قطعا برای دیگر بازیکنان این مساله مهم است و می‌تواند روی شرایط روحی آنها تاثیر بسزایی داشته باشد. این یعنی هرچقدر که بازیکن از سوی کادرفنی شارژ روحی و روانی شود بازهم مساله مالی و مشکلات زندگی که همه آنها دارند می‌تواند کارشان را با مشکل مواجه سازد. این مشکلات برای همه تیم‌ها وجود دارد اما امیدوارم برای تراکتورسازی هرچه سریع‌تر حل و فصل شود.

حمودی در پاسخ به این سوال که پس از اتمام دوران سربازی اش، در تراکتور خواهد ماند یا به اصفهان باز می گردد، اظهار کرد: من همانطور که می‌دانید با سپاهان قرارداد دارم و نیم فصل هم خدمت سربازی من تمام می‌شود. این مساله باید بین دو باشگاه صورت بگیرد و اگر توافق کنند در تبریز ماندنی هستم و گرنه باید به اصفهان برگردم. من الان سرباز تراکتور هستم و ماندن یا نماندنم بسته به توافقات دو باشگاه دارد.

img.php

وی ادامه داد: از شرایط سپاهان و کمبود بازیکنانی که دارد با خبر هستم. با این حال بازگشتم به نظر حسین فرکی و باشگاه سپاهان بستگی دارد و اگر بخواهند مجبورم تراکتور را ترک کنم.

حمودی در خصوص اینکه به دلیل نزدیک بودن پایان دوران سربازی اش، در تراکتور به او بازی نمی رسد، گفت: این را نمی‌دانم چون از نیمکت‌نشینی ناراحت هستم. با این حال شرایط تیم به نحوی بود که تونی از من استفاده کرد و من هم چون سرباز تراکتور هستم هیچ گله و شکایتی به این موضوع ندارم و اهل به حاشیه رفتن هم نیستم. خودم از آمادگی زیادی برخوردارم و هدفم کمک کردن است اما برای اینکه به من بازی نمی‌رسد هنوز هیچ جواب قانع کننده‌ای پیدا نکردم.

وی در خاتمه افزود:  هدفم در تراکتورسازی به عنوان سرباز کمک کردن است. با تونی هم یک صحبت کوتاه داشتم که گفت قطعا در بازی‌های بعدی فرصت به شما هم خواهد رسید. من هم امیدوارم این اتفاق بیفتد.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :