خبرخوان
سرمربی تیم فوتسال دبیری؛

مانع سفر فخیم به کربلا نشدیم/ یک چپ پا برزیلی در نیم‌فصل به ما اضافه می‌شود

سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز گفت: با توجه به اینکه فخیم در بازی با آذرخش عمدا سه کارته نشد و با خطایش یک گل را خرید، تصمیم گرفتیم مانع سفر هر ساله‌اش به کربلا نشویم.

به گزارش تبریزمن، جواد اصغری‌مقدم درباره وضعیت فرعاد فخیم اظهار داشت: با اینکه علاقه قلبی فرهاد را برای حضور در کربلا در دهه اول محرم می‌دانستیم، تصمیم گرفته بودیم بنا به شرایط حرفه‌ای لیگ‌برتر وی کنار تیم بماند و برای دور برگشت در تمرینات حاضر باشد اما سه کارته شدن طبیعی وی برابر آذرخش ما را متقاعد کرد که انگار ایشان طلبیده شده و تصمیم گرفتیم تا مانعش نشویم.

وی افزود: در عین حال در تمرینات ما که از هفته قبل شروع کرده‌ایم بعد از شش روز مرخصی بازیکنان و سپس انجام کارهای بدنی، وحید شفیعی بدون اطلاع باشگاه در تمرینات ما همچنان غایب است و خبردار شده‌ایم که خودجوش در تمرینات مقاومت البرز شرکت می‌کند تا دوران سربازی اش را بگذارند. ما نیز به همین خاطر ایشان را در اختیار باشگاه قرار داده‌ایم.

سرمربی تیم فوتسال دبیری تبریز که پیش از این قرار بود به دوره مربیگری‌ای در کشور امارات برود، تصریح کرد: با توجه به زمان برگزاری کلاس آقای مارکوس سراتو و اینکه باید ۵ ، ۶روز بود در تمرینات تیمم غایب می‌بودم این برنامه را کنسل کردم تا انشاالله در آخر فصل حتما این دوره را زیر نظر مارکوس بگذرانم.

اصغری‌مقدم در خصوص نقل و انتقالات تیمش در تعطیلی لیگ نیز خبر از حضور یک بازیکن برزیلی داد و گفت: این بازیکن چپ پا از پس فردا به ما اضافه می‌شود. او بازیکن سابق تیم‌ملی برزیل بوده که سابقه بازی در لیگ‌های اسپانیا و لاتزیو را در کارنامه دارد و مهمترین موضوع اینکه تنها چپ پای ما قلی‌پور بود که با اضافه شدن این برزیلی مشکل ما در کمبود بازیکن چپ پا نیز برطرف می‌شود.

وی ادامه داد: بهروز جعفری هم هنوز مصدوم است و نتوانسته پا به توپ شود. او بر سر تمام تمرینات ما حاضر است و تمام تلاشش این است که بیاید تا آخر فصل به ما کمک کند. ایشان خیلی پشت کار بالایی دارد و می‌تواند بعد از سه چهار بازی اول در صورتیکه شرایطش مساعد باشد به ما اضافه شود.

سرمربی دبیری با تقدیر از حمایت‌های افشین دبیری یادآور شد: با اینکه نتایج نیم‌فصل اول راضی کننده بوده ولی به آن دل نمی‌بندیم و تلاش می‌کنیم که بهتر از این باشیم. از مسئولان باشگاه و خصوصا افشین دبیری که همیشه حامی‌ام بوده تا تیم نتیجه بگیرد تشکر می‌کنم ضمن اینکه صحبت‌هایی شده تا دستیار مدنظرم را اضافه کنم. صحبت‌هایی را کرده‌ایم نهایی شود نام این مربی را نیز اعلام می‌کنیم.


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :

مطالب مرتبط