به گزارش تبریزمن، دارا غزنوی عضو هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تبریز پس از از دست رفتن دو امتیاز حساس دیگر در بازی با استقلال خوزستان در گفتگو با خبرنگار تبریزمن در خصوص شرایط تیم گفت: باید تا به اینجای کار حداقل ۱۱ امتیاز توسط تیم بدست می آمد که متاسفانه تنها ۶ امتیاز محقق شده است.

وی ادامه داد: ما در هیئت مدیره موافق حضور تونی در نیمکت نبودیم اما با علاقه و اصرار هواداران با این موضوع موافقت کردیم. حال هواداران باید تحمل کرده و منتظر بهتر شدن شرایط تیم باشند. با این حال فعلا به خاطر هواداران تونی در تیم باقی خواهد ماند. به هر حال هر مربی بزرگی می تواند دچار لغزش شود و تونی هم در بازی های اخیر ضعف هایی داشته است.

عضو هیئت مدیره باشگاه افزود: به خاطر نتایج ضعیف تیم به زودی یک مربی ایرانی دیگر به کادرفنی تیم اضافه خواهد شد تا شاید تاثیر مثبتی روی نتایج و روند بازی تیم داشته باشد. در طی روز های آینده این انتقال رسانه ای خواهد شد.

وی در خاتمه گفت: ما خدمتگزار هواداران هستیم و به عنوان هیئت مدیره از آنان به دلایل نتایج ضعیف عذرخواهی می کنیم. امیدواریم در آینده نتایج خوبی بدست آمده و تیم از وضعیت فعلی خارج شود.

گفتنیست تراکتورسازی عصر امروز در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر برابر استقلال خوزستان با نتیجه تساوی متوقف شد.

 


فروش اینترنتی بلیط برای روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور :

کنسرت موسیقی رضا صادقی در تبریز برگزار می شود

t546456456


 


Galaxy S7 - 944 x 150

این خبر را به اشتراک بگذارید :